Troubadour
Troubadour - groep 3 t/m 8
Enschede
Open
CNS Abcoude
gr 3 t/m 8
Abcoude
Open
De SAB
SAB - voor groep 3 t/m 6
Aerdenhout
Open
Rembrandtschool
Rembrandtschool - voor groep 3 t/m 8
Akersloot
Open
OBS De Sterrenwachter
voor groep 3 t/m 8
Alkmaar
Open
Pirouette
gr 3 t/m 8
Almere
Open
d'Uylenborch
groep 3 t/m 8
Almkerk
Open
Almgaard
groep 3 t/m 8
Almkerk
Open
Het Baken
Groep 1 t/m 3
Alphen aan den Rijn
Open
Het Baken
Groep 4 t/m 8
Alphen aan den Rijn
Open
Wilhemina
gr 3 t/m 8
Amerongen
Open
Scouting Impeesa
Zomerkamp 12-8 t/m 14-8
Amersfoort
Open
Atlantis
gr 3 t/m 8
Amersfoort
Open
De Boswinkel
Boswinkel week 30 VOL
Amstelveen
Reservelijst
De Boswinkel
Boswinkel week 31 VOL
Amstelveen
Reservelijst
De Boswinkel
Boswinkel week 34 VOL
Amstelveen
Reservelijst
De Boswinkel
Boswinkel week 35 VOL
Amstelveen
Reservelijst
De Cirkel
voor groep 3 t/m 8
Amstelveen
Open
de Pro Regeschool - locatie Hemsterhuis
voor groep 3 t/m 8
Amsterdam
Open
Basisschool Schreuder
Basisschool Schreuder - voor groep 3 t/m 8
Amsterdam
Open
IKC Spoorbuurt
voor groep 3 t/m 8
Anna Paulowna
Open
Nederlands Openluchtmuseum
Zomerkamp Nederlands Openluchtmuseum - week 29
Arnhem
Open
Nederlands Openluchtmuseum
Zomerkamp Nederlands Openluchtmuseum - week 33
Arnhem
Open
De Borg
De Borg Groep 2 ( groep 5 t/m 8 )
Assen
Open
De Cirkel
De Cirkel
Assen
Open
Jenaplanschool de Bijenkorf
voor groep 3 t/m 8
Assendelft
Open
Voordeldonk
groep 3 t/m 8
Asten
Open
De Groene Inval
Zomerkamp 22-7 t/m 24-7
Baarn
Gesloten
De Oranje Nassau school
voor groep 3 t/m 8 - Maandag
Badhoevedorp
Open
De Oranje Nassau school
voor groep 3 t/m 8 - Dinsdag
Badhoevedorp
Open
De Bakelaar
groep 3 t/m 8
Bakel
Reservelijst
De Bakelaar
groep 3 t/m 8
Bakel
Open
De Barchschole
De Barchschole | groep 3 t/m 8
Barchem
Open
De Zeppelin
Groep 3 t/m 8
Barendrecht
Open
De Draaimolen loc. Bachlaan
Groep 3 t/m 8 loc. Bachlaan
Barendrecht
Open
De Draaimolen loc. Stellingmolen
Groep 3 t/m 8 loc. Stellingmolen
Barendrecht
Open
De Rythmeen
De Rythmeen / Dorpsschool / Loosschool groep 3 t/m 8
Bathmen
Open
De Spindel
groep 3 t/m 8 groep 1
Bavel
Reservelijst
De Spindel
groep 3 t/m 8 groep 2
Bavel
Gesloten
Het Klokhuis
groep3 t/m 8
Beek en Donk
Open
t Otterke
groep 3 t/m 8
Beek en Donk
Open
De Raagten
groep 3 t/m 8
Beek en Donk
Open
De Aanloop
groep 3 t/m 8
Bergen op Zoom
Open
Lodijke
groep 3 t/m 8
Bergen op Zoom
Open
Sancta Maria
groep 3 t/m 8
Bergen op Zoom
Open
Kiemkade
groep 3 t/m 8
Bergen op Zoom
Open
De Fonkeling 1e en 2e Stroming
groep 1 t/m 3
Berghem
Open
De Fonkeling 1e en 2e Stroming
groep 4 t/m 8
Berghem
Open
Het Molenveld
groep 3 t/m 8
Berghem
Open
Willibrord loc. Groeneweg
Groep 3 t/m 5 loc. Groeneweg
Bergschenhoek
Open
Willibrord loc. Stampioendreef
Groep 6 t/m 8
Bergschenhoek
Open
De Poolster
Groep 1 t/m 3
Berkel en Rodenrijs
Open
De Poolster
Groep 4 t/m 8
Berkel en Rodenrijs
Open
De Klipper loc. Uillaan
Groep 3 t/m 8 loc. Uillaan
Berkel en Rodenrijs
Open
De Klipper loc. Oudelandselaan
Groep 3 t/m 8 loc. Oudelandselaan
Berkel en Rodenrijs
Open
De Kleine Beer
groep 3 t/m 8
Berlicum
Open
KC de Kiezel loc. Zwijsenstraat
groep 3 t/m 8
Best
Reservelijst
KC Antonius
groep 3 t/m 8
Best
Open
t Boshuys
Zomerkamp Boshuys week 28
Best
Open
t Boshuys
Zomerkamp Boshuys week 29
Best
Open
t Boshuys
Zomerkamp Boshuys week 31
Best
Open
t Boshuys
Zomerkamp boshuys week 32
Best
Open
De Zevensprong
groep 3 t/m 8
Best
Open
Onze Bouwsteen
groep 3 t/m 8
Beugen
Open
de Bloemendaalse Schoolvereniging
voor groep 3 t/m 8
Bloemendaal
Open
St. Theresia
voor groep 3 t/m 8
Bloemendaal
Open
OBS De Bussel
voor groep 3 t/m 8
Blokker
Open
De Marcellinus
De Marcellinus groep 3 t/m 8
Boekelo
Open
Zomerkamp
Kasteelpark Born 9-07-2024 t/m 11-07-2024
Born
Open
t Bossche Hart
groep 3 tm 8
Bosschenhoofd
Open
De Zandberg
groep 1 t/m 3
Breda
Reservelijst
De Zandberg
groep 4 t/m 8
Breda
Reservelijst
Dirk van Veen
groep 3 t/m 8
Breda
Open
NBS Boeimeer
groep 3 t/m 8
Breda
Gesloten
De Zandberg
groep 4 t/m 8
Breda
Open
De Zandberg
groep 1 t/m 3
Breda
Open
Dirk van Veen
groep 3 t/m 8
Breda
Open
de Havenrakkers
voor groep 3 t/m 8
Broek in waterland
Open
De Boogurt
groep 3 t/m 8
Budel
Open
De Schatkist
groep 3 t/m 8
Budel
Open
Bussumse Montessorischool
voor groep 3 t/m 8
Bussum
Open
Julianaschool Kwartellaan
Julianaschool Kwartellaan - voor groep 3 t/m 8
Bussum
Open
Brandsmaschool
voor groep 3 t/m 8
Bussum
Open
Kindcentrum Visser 't Hooft
Kindcentrum Visser 't Hooft
Castricum
Open
Cunera - locatie Vondelstraat
Cunera - voor groep 3 t/m 8
Castricum
Open
Steengroeve
Zomerkamp Steengroeve week 28
Chaam
Open
Steengroeve
Zomerkamp Steengroeve week 31
Chaam
Open
De Driesprong
groep 3 t/m 8
Chaam
Open
Carolus
gr 3 t/m 8
Cothen
Open
Koningin Julianaschool
Groep 3 t/m 8
De Lier
Open
De Magenta
De Magenta groep 4 t/m 8
Delden
Open
De Magenta
De Magenta Groep 1 t/m 3
Delden
Open
Triangel
Groep 1 t/m 3
Delfgauw
Open
Triangel
Groep 4 t/m 8
Delfgauw
Open
De Wegwijzer
groep 3 t/m 8
Den Dungen
Reservelijst
Eerste Nederlandse Montessorischool
Groep 6 t/m 8
Den Haag
Open
Oranjeschool
Groep 1 t/m 3
Den Haag
Open
Oranjeschool
Groep 4 t/m 8
Den Haag
Open
Europese School Den Haag
ASA term 1 (please read all the information below)
Den Haag
Gesloten
Het Talent
Groep 1 t/m 3
Den Hoorn
Open
Het Talent
Groep 4 t/m 8
Den Hoorn
Open
Kersenboom
voor groep 3 t/m 8
Diemen
Open
Oecumenische Basisschool De Ark
voor groep 3 t/m 6
Diemen
Open
De Vlinderboom
groep 3 t/m 8
Dongen
Gesloten
Nicolaasschool
gr 3 t/m 8
Doorn
Open
Marcoen
groep 3 t/m 8
Dorst
Reservelijst
Marcoen
groep 3 t/m 8
Dorst
Open
De Swetten
De Swetten - Groep 3 t/m 8
Drachten
Gesloten
Het Anker
Het Anker: groep 3 t/m 8
Drachten
Open
De Spreng
De Spreng - groep 3 t/m 8
Drachten
Open
Jan Campertschool
voor groep 3 t/m 8
Driehuis
Open
OBS De Grote Beer
voor groep 3 t/m 8
Duivendrecht
Open
Angelaschool
groepen 3 t/m 8
Echt
Gesloten
De Violier
groepen 3 t/m 8
Echt
Open
Westerburcht
Westerburcht
Eelde
Open
't Busseltje
groep 3 t/m 8 groep 1
Eersel
Reservelijst
't Busseltje
groep 3 t/m 8 groep 2
Eersel
Reservelijst
Jacobus
groep 3 t/m 8
Eersel
Open
Wereldwijs
groep 3 t/m 8
Eersel
Open
Kindcentrum De Kiem
voor groep 3 t/m 8
Egmond aan den Hoef
Open
Sint Trudo
groep 3 t/m 8
Eindhoven
Open
De Klapwiek
groep 3 t/m 8
Eindhoven
Reservelijst
Sint Antonius Abt
groep 3 t/m 8
Eindhoven
Reservelijst
Wethouder van Eupen
groep 3 t/m 8
Eindhoven
Reservelijst
De Startbaan
Groep 3 t/m 8
Eindhoven
Reservelijst
De Springplank
groep 3 t/m 8
Eindhoven
Open
De Boschuil
groep 4 t/m 8
Eindhoven
Open
De Boschuil
groep 1 t/m 3
Eindhoven
Open
De Springplank
groep 3 t/m 8
Eindhoven
Open
De Opbouw
groep 3 t/m 8
Eindhoven
Open
De Hobbitstee
groep 3 t/m 8
Eindhoven
Open
De Ontmoeting
groep 3 t/m 8
Eindhoven
Open
De Troubadour
groep 3 t/m 8
Eindhoven
Open
t Slingertouw, loc Waterrijk
groep 4 t/m 8
Eindhoven
Open
t Slingertouw, loc Waterrijk
groep 1 t/m 3
Eindhoven
Open
t Slingertouw, loc Grasland
groep 3 t/m 8
Eindhoven
Open
t Slingertouw, loc Grasland
groep 1 t/m 3
Eindhoven
Open
Rapenland
groep 3 t/m 8
Eindhoven
Open
De Klimboom
groep 4 t/m 8
Eindhoven
Open
De Klimboom
groep 1 t/m 3
Eindhoven
Open
't Startblok
groep 3 t/m 8
Eindhoven
Open
Floralaan
groep 4 t/m 8
Eindhoven
Open
Floralaan
groep 1 t/m 3
Eindhoven
Open
De Klapwiek
groep 3 t/m 8
Eindhoven
Open
Sint Antonius Abt
groep 3 t/m 8
Eindhoven
Open
Het Palet
Het Palet
Emmen
Open
Kristalla
Kristalla
Emmen
Open
De Bargeres
De Bargeres
Emmen
Open
Hertenkamp
Hertenkamp Enkhuizen week 35 - Geannuleerd
Enkhuizen
Gesloten
De Museumfabriek Enschede
Museumfabriek
Enschede
Open
Internationale School Twente
Internationale school Twente groep 1 t/m 3
Enschede
Open
Anna van Buren
Anna van Buren groep 3 t/m 8
Enschede
Open
Internationale School Twente
Internationale school Twente groep 4 t/m 8
Enschede
Open
Basisschool à Hermkes
Groepen 3 t/m 8
Epen
Open
De Toverlaars
groep 3 t/m 8
Etten-Leur
Open
Mattheus
groep 3 t/m 8
Galder
Open
KC De Vlinder
groep 3 t/m 8
Geldorp
Open
Beneden Beekloop
groep 3 t/m 8
Geldrop
Open
Dommeldal
groep 3 t/m 8
Geldrop
Open
't Weike
Zomerkamp 't Weike 23-7 t/m 25-7
Geleen
Open
Het Venster
groep 3 t/m 8
Gemert
Reservelijst
De Bolster
groep 3 t/m 8
Gilze
Reservelijst
De Wildschut
groep 3 t/m 8
Gilze
Reservelijst
De Bolster
groep 3 t/m 8
Gilze
Open
De Kleine Akkers
groep 3 t/m 8
Goirle
Open
De Sprankel
groep 3 t/m 8
Grave
Reservelijst
Hartenaas
groep 3 t/m 8
Grave
Reservelijst
De Petteflet
De Petteflet Groep 3 t/m 8
Groningen
Open
Op Den Akker
Op den Akker Groep 3 t/m 8
Haaksbergen
Open
IKC De Kameleon
IKC De Kameleon groep 3 t/m 8
Haaksbergen
Open
De Klim-Op
groep 3 t/m 8
Haaren
Reservelijst
Al Ikhlaas
voor groep 3 t/m 8
Haarlem
Open
Haarlemse Montessorischool
Haarlemse Montessorischool - voor groep 3 t/m 8
Haarlem
Open
De Toermalijn
groep 3 t/m 8
Halsteren
Open
De Biezenhof
groep 3 t/m 8
Halsteren
Open
Rode Schouw
groep 3 t/m 8
Halsteren
Open
St. Michaelschool
Groep 1 t/m 3
Hazerswoude-Dorp
Gesloten
St. Michaelschool
Groep 4 t/m 8
Hazerswoude-Dorp
Gesloten
Schuilhoek
Buurtcentrum De Schuilhoek week 34
Heemskerk
Open
de Zeppelin (en Hasselbraam)
voor groep 3 t/m 8
Heerhugowaard
Open
De Parel
groep 3 t/m 8
Heeze
Reservelijst
Trumakkers
groep 3 t/m 8
Heeze
Reservelijst
Merlebos
groep 3 t/m 8
Heeze
Reservelijst
Trumakkers
groep 3 t/m 8
Heeze
Open
De Parel
groep 3 t/m 8
Heeze
Open
Museumpark Orientalis
Zomerkamp Museumpark Orientalis - week 30
Heilig Landstichting
Open
Zuidwester
voor groep 3 t/m 8
Heiloo
Open
Elckerlyc Freinetschool
voor groep 3 t/m 8
Heiloo
Open
Kindcentrum Willibrord
voor groep 3 t/m 8
Heiloo
Open
OBS De Springschans
voor groep 3 t/m 8
Heiloo
Open
Openbare Basisschool Meander
voor groep 3 t/m 8
Heiloo
Open
Dierdonk
groep 1 t/m 3
Helmond
Reservelijst
Dierdonk
groep 4 t/m 8
Helmond
Reservelijst
Wilhelmina
groep 3 t/m 8
Helmond
Open
t Hout
groep 3 t/m 8
Helmond
Open
De Vendelier
groep 3 t/m 8
Helmond
Open
De Vendelier
groep 3 t/m 8
Helmond
Open
Mondomijn + Mondorijk
groep 3 t/m 8
Helmond
Open
in het Hart van het Hout, loc Slegerstraat
groep 3 t/m 8
Helmond
Open
De Rank
De Rank Hengelo groep 1 t/m 3
Hengelo
Open
De Rank
De Rank Hengelo groep 4 t/m 8
Hengelo
Open
De Berensprong
groepen 3 t/m 8
Herkenbosch
Open
Hubertusschool
groepen 3 t/m 8
Herten
Open
Titus Brandsmaschool
voor groep 3 t/m 8
Hilversum
Open
Vondelschool
voor groep 3 t/m 8
Hilversum
Open
Junior Campus
voor groep 3 t/m 8
Hilversum
Open
Violenschool
Violenschool - voor groep 3 t/m 8
Hilversum
Open
De Driemaster
Groep 1 t/m 3
Hoek van Holland
Open
De Driemaster
Groep 4 t/m 8
Hoek van Holland
Open
De Regenboog
groepen 3 t/m 8
Hoensbroek
Open
Uniek
groep 3 t/m 8
Hoeven
Open
Haarschool
Haarschool Groep 3 t/m 8
Holten
Open
Bibliotheek Hoofddorp Floriande
Floriande week 32
Hoofddorp
Open
Bibliotheek Hoofddorp Floriande
Floriande week 35
Hoofddorp
Open
OBS Twickel
voor groep 3 t/m 8
Hoofddorp
Open
OBS de Optimist
voor groep 3 t/m 8
Hoofddorp
Open
Montessorischool Floriande
voor groep 3 t/m 8
Hoofddorp
Open
de Meester Spigtschool
voor groep 3 t/m 8
Hoogkarspel
Open
Bieshaar
gr 3 t/m 8
Hoogland
Open
Het Spectrum
voor groep 3 t/m 8
Hoorn
Open
Mussenberg
groepen 3 t/m 8
Horn
Open
Oud Zandbergen
gr 3 t/m 8
Huis ter Heide
Open
PCBS Rehoboth
voor groep 3 t/m 8
Huizen
Open
Harpoen
voor groep 3 t/m 8
Jisp
Elders
De Vaert
groep 3 t/m 8 groep 2
Kaatsheuvel
Reservelijst
De Touwladder
groep 3 t/m 8
Kaatsheuvel
Open
De Vaert
groep 3 t/m 8
Kaatsheuvel
Open
De Fontein
De Fontein groep 3 t/m 8
Kampen
Open
IRIS Kindcentrum Marnix
Marnix groep 3 t/m 8
Kampen
Open
De Morgenster
De Morgenster Groep 3 t/m 8
Kampen
Open
De Spoorzoeker
groepen 3 t/m 8
Kerkrade
Gesloten
De Doorkijk
groepen 3 t/m 6
Kerkrade
Open
KC de Ruimte
KC de Ruimte en OBS Kudelstaart - voor groep 3 t/m 8
Kudelstaart
Open
VBS Meerlaar
L3 t/m L6 groep 2
Laakdal
Open
Den Opstap
groep 3 t/m 8
Lage Mierde
Open
De Grienden
groep 3 t/m 8
Lage Zwaluwe
Open
De Schatgraver
groepen 4 t/m 8
Landgraaf
Open
De Schatgraver
groepen 1 t/m 3
Landgraaf
Open
OBS Harlekijn
groepen 4 t/m 8
Landgraaf
Open
OBS Harlekijn
groepen 1 t/m 3
Landgraaf
Open
De Triangel
groep 3 t/m 8
Leende
Reservelijst
Hoeksteen
gr 3 t/m 8
Leersum
Open
IKC Johan Willem Friso
IKC Johan Willem Friso
Leeuwarden
Open
Dbieb Leeuwarden
Dbieb Leeuwarden
Leeuwarden
Open
De Schakel
Groep 1 t/m 3
Leiderdorp
Open
De Schakel
Groep 4 t/m 8
Leiderdorp
Open
Scouting Lent
Zomerkamp Scouting Lent
Lent
Open
't Rendal
groep 3 t/m 8
Lierop
Reservelijst
't Rendal
groep 3 t/m 8
Lierop
Open
De Sprankel
groep 3 t/m 8
Lieshout
Open
De Lemborgh
groepen 4 t/m 8
Limbricht
Open
De Lemborgh
Groepen 1 t/m 3
Limbricht
Open
De Tragellijn
De Tragellijn
Lobith
Open
De Stapsteen
groep 3 t/m 8
Maarheeze
Open
Kindcentrum ZieZo!
groepen 3 t/m 8
Maastricht
Open
Kindcentrum Belfort
Groepen 3 t/m 8
Maastricht
Open
Anne Frank
groepen 3 t/m 8
Maastricht
Open
Den Duin
groep 3 t/m 8
Made
Open
De Zwaluw
De Zwaluw Groep 4 t/m 8
Markelo
Open
De Zwaluw
De Zwaluw Groep 1 t/m 3
Markelo
Open
De Welp
De Welp groep 4 t/m 8
Markelo
Open
De Welp
De Welp groep 1 t/m 3
Markelo
Open
Aasterage
Aasterage
Marrum
Open
Springplank
gr 3 t/m 8
Meerkerk
Open
De Achtbaan
groepen 1 t/m 3
Melick
Open
De Achtbaan
groepen 4 t/m 8
Melick
Open
Kazan de Wolf
Zomerkamp Middelburg
Middelburg
Open
De Blauwe Morgenster
voor groep 3 t/m 8
Middenbeemster
Open
Puur Sang, loc Sint Lucia
groep 3 t/m 8
Mierlo
Open
Puur Sang, loc Loeswijk
groep 3 t/m 8
Mierlo
Open
De Kastanjelaar
groep 3 t/m 8
Milheeze
Open
De Grote Lier
groep 3 t/m 8
Molenhoek
Reservelijst
de Maaskei
groep 3 t/m 8 groep 1
Mook
Reservelijst
de Maaskei
groep 3 t/m 8 groep 2
Mook
Reservelijst
Ondersteboven
groepen 3 t/m 8
Moorveld
Open
Munstergeleen
groepen 3 t/m 8
Munstergeleen
Open
Bernadette
Groep 3 t/m 8
Naaldwijk
Open
Rehobothschool Naarden
voor groep 3 t/m 8
Naarden
Open
Dr. Ariens Daltonschool
Dr. Ariëns Daltonschool groep 3 t/m 8
Neede
Open
Antoniusschool Ridderspoorstraat
voor groep 3 t/m 8
Nieuw-Vennep
Open
Het Mozaiek
voor groep 3 t/m 8
Nieuw-Vennep
Open
Toonladder
gr 3 t/m 8 15:30-16:30
Nieuwegein
Open
Reggewijs Groep 3 t/m 8
Reggewijs Groep 3 t/m 8
Nijverdal
Open
De Schapendel
Groep 1 t/m 4
Noordwijk
Open
De Schapendel
Groep 5 t/m 8
Noordwijk
Open
St Jozef
Groep 1 t/m 3
Nootdorp
Open
St Jozef
Groep 4 t/m 8
Nootdorp
Open
Omnia
Groep 1 t/m 3
Nootdorp
Open
Omnia
Groep 4 t/m 8
Nootdorp
Open
De Dassenburcht
groep 3 t/m 8
Nuenen
Gesloten
De Dassenburcht
groep 3 t/m 8 (groep 2)
Nuenen
Open
Het Mooiste Blauw
groep 3 t/m 8
Nuenen
Open
De Dassenburcht
groep 3 t/m 8
Nuenen
Open
OBS De Kelderswerf
voor groep 3 t/m 8
Obdam
Open
Bongerd
gr 3 t/m 8
Odijk
Open
Het Telraam
groep 3 t/m 8
Oeffelt
Reservelijst
Het Telraam
groep 3 t/m 8 groep 2
Oeffelt
Reservelijst
De Lichtwijzer
Groep 3 t/m 8
Oegstgeest
Open
De Vogels
Groep 1 t/m 3
Oegstgeest
Open
De Vogels
Groep 4 t/m 8
Oegstgeest
Open
Paadwizer Oentsjerk
Paadwizer Oentsjerk gr 3 t/m 8
Oentsjerk
Open
De Sprong
groepen 3 t/m 8
Oirsbeek
Open
De Linde
groep 3 t/m 8
Oirschot
Reservelijst
Avontuurrijk
groep 3 t/m 8
Oirschot
Open
De Korenbloem
groep 3 t/m 8
Oirschot
Open
Drieeenheidsschool
Drieeenheidsschool Groep 3 t/m 8
Oldenzaal
Open
IJsselwijs
IJsselwijs Groep 3 t/m 8
Olst
Open
De Pionier
groep 3 t/m 8
Oosterhout
Open
Polderhof
groep 3 t/m 8
Oss
Reservelijst
De Aventurijn
groep 3 t/m 8
Oss
Reservelijst
Pius X
groep 3 t/m 8
Oss
Open
De Evenaar
groep 3 t/m 8
Oss
Open
De Evenaar
groep 1 t/m 3
Oss
Open
De Aventurijn
groep 3 t/m 8
Oss
Open
de Brink
groep 3 t/m 8
Ottersum
Open
Aloysiusschool
voor groep 3 t/m 8
Overveen
Open
Draaiende Wieken
groepen 3 t/m 8
Posterholt
Open
De Delta - locatie Beethovenstraat
voor groep 3 t/m 8
Purmerend
Open
De Delta - locatie Delfland
voor groep 3 t/m 8
Purmerend
Open
De Vlieger
voor groep 3 t/m 8
Purmerend
Open
Kindcentrum Willem Eggert
voor groep 3 t/m 8
Purmerend
Open
De Toermalijn
voor groep 3 t/m 8
Purmerend
Open
't Prisma
voor groep 3 t/m 8
Purmerend
Open
Petrus Canisius
groepen 3 t/m 8
Puth
Open
De Torelaar
groep 3 t/m 8
Reusel
Open
De Leilinde
groep 3 t/m 8
Reusel
Open
Springplank
gr 3 t/m 8
Rhenen
Open
Koningin Emmaschool
Groep 1 t/m 3
Rijnsburg
Open
Koningin Emmaschool
Groep 4 t/m 8
Rijnsburg
Open
De Heiberg
groep 3 t/m 8
Roosendaal
Open
Montessorischool Ziezo
groep 3 t/m 8
Roosendaal
Open
Scouting Hillegersberg
Zomerkamp Scouting Hillegersberg week 32
Rotterdam
Gesloten
Scouting Hillegersberg
Zomerkamp Scouting Hillegersberg week 33
Rotterdam
Gesloten
Mad Science Spaanse Polder
Zomerkamp Innsbruckweg week 33
Rotterdam
Open
Scouting Hillegersberg
Zomerkamp Scouting Hillegersberg week 34
Rotterdam
Gesloten
Mad Science Spaanse Polder
Zomerkamp Innsbruckweg week 34
Rotterdam
Open
Onze Wereld
Groep 1 t/m 3
Rotterdam
Open
Onze Wereld
Groep 4 t/m 8
Rotterdam
Open
De Rozenhorst
Groep 1 t/m 3
Rozenburg
Open
De Rozenhorst
Groep 4 t/m 8
Rozenburg
Open
Bosbeekschool
voor groep 3 t/m 8
Santpoort-Noord
Open
Den Omgang
groep 3 t/m 8
Schaijk
Open
Heilig Hart
groepen 3 t/m 8
Sibbe
Open
Kinderboederij Veenweide
Zomerkamp 19-8 t/m 21-8
Soest
Open
Mariaschool
groep 3 t/m 8
Someren
Open
De Stokland
groep 3 t/m 8
Son en Breugel
Reservelijst
Buitenstebinnen
groep 3 t/m 8
Son en Breugel
Open
Op Dreef
Groep 1 t/m 3
Spijkenisse
Open
Op Dreef
Groep 4 t/m 8
Spijkenisse
Open
Vinkenbos
groep 3 t/m 8
Sprundel
Open
Maria Goretti
groepen 3 t/m 8
St. Joost
Open
Aventurijn
groep 3 t/m 8
Standdaarbuiten
Open
Basisschool B
Basisschool B Groep 3 t/m 8
Steenwijk
Open
It Skriuwboerd
It Skriuwboerd
Surhuisterveen
Open
MHC olympia
Zomerkamp Terneuzen
Terneuzen
Open
Zinder Tiel
Zomerkamp Zinder Tiel
Tiel
Open
De Wegwijzer
groep 3 t/m 8
Tilburg
Reservelijst
SBO Westerwel
groep 3 t/m 8
Tilburg
Gesloten
Jan Ligthartschool Rendierhof
groep 3 t/m 8
Tilburg
Open
Jan Ligthartschool Rendierhof
groep 1 t/m 3
Tilburg
Gesloten
Tiliander
groep 3 t/m 8
Tilburg
Open
Meander
groep 3 t/m 8
Tilburg
Open
Klingelenburg
Klingelenburg
Tuil
Open
OS de Romte
OS de Romte
Tytsjerk
Open
Bergop
groepen 3 t/m 8
Ubachsberg
Open
KC aventurijn (icm Klimboom)
groep 3 t/m 8
uden
Open
obs De Kajuit
voor groep 3 t/m 8
Uithoorn
Open
Rosmolen
groep 3 t/m 8
Ulvenhout
Reservelijst
Wijkspeeltuin de Albatros
Zomerkamp 12-8 t/m 14-8
Utrecht
Open
Agatha Snellenschool
gr 3 t/m 8
Utrecht
Open
De Kleine Wereld
groepen 3 t/m 8
Vaals
Open
't Bukske
`T Bukske 16-7-2024 t/m 18-7-2024
Valkenburg
Open
't Bukske
`T Bukske 30-7-2024 t/m 1-8-2024
Valkenburg
Open
Valkenburg
groepen 3 t/m 8
Valkenburg
Open
De Windroos
groep 3 t/m 8
Valkenswaard
Open
Agnetendal
groep 3 t/m 8
Valkenswaard
Open
Mozaiek loc. Petenbos
gr 3 t/m 8
Veenendaal
Open
De Rank
groep 3 t/m 8
Veldhoven
Reservelijst
Sint Jan Baptist
groep 3 t/m 8
Veldhoven
Gesloten
De Meerhoef
groep 3 t/m 8
Veldhoven
Open
Zeelsterhof
groep 3 t/m 8
Veldhoven
Open
Op Dreef
groep 3 t/m 8
Veldhoven
Open
De Brembocht
groep 3 t/m 8
Veldhoven
Open
OBS de Pionier
voor groep 3 t/m 8
Velserbroek
Open
Montessori Venray
groep 3 t/m 8
Venray
Open
De Vijfhoeven
groep 4 t/m 8
Vlijmen
Reservelijst
De Wilgen
groep 1 t/m 3
Vlijmen
Reservelijst
De Wilgen
groep 4 t/m 8
Vlijmen
Gesloten
De Vijfhoeven
groep 1 t/m 3
Vlijmen
Reservelijst
De Wilgen
groep 1 t/m 3
Vlijmen
Open
De Vijfhoeven
groep 4 t/m 8
Vlijmen
Open
De Avonturier
Groep 3 t/m 8
Voorhout
Open
Ridderhof
gr 3 t/m 8
Vreeland
Open
Het Molenven
groep 3 t/m 8
Vught
Open
De Koningslinde
groep 3 t/m 8
Vught
Open
De Koningslinde
groep 1 t/m 3
Vught
Open
De Piramide
groep 3 t/m 8
Vught
Open
De Meent
groep 3 t/m 8
Waalre
Reservelijst
De Meent
groep 1 t/m 2
Waalre
Reservelijst
Meerdijk
groep 3 t/m 8 groep 2
Waalwijk
Reservelijst
Meerdijk
Groep 3 t/m 8
Waalwijk
Open
Sint Aloysiusschool
Sint Aloysiusschool 3 t/m 8
Weerselo
Open
Driehoven/oda/uitkijktoren
groepen 3 t/m 8
Weert
Open
Wisperweide
voor groep 3 t/m 8
Weesp
Open
CBS De Hoeksteen
groep 3 t/m 8
Wijk en Aalburg
Reservelijst
Op de Tien Bunder
groepen 4 t/m 8
Wijlre
Open
Op de Tien Bunder
groepen 1 t/m 3
Wijlre
Open
OBS Weremere
voor groep 5 t/m 8
Wormer
Elders
Griftschool
gr 3 t/m 8
Woudenberg
Open
De Torenberg
Groep 3 t/m 8
Zaamslag
Open
Hannie Schaftschool
voor groep 3 t/m 8
Zandvoort
Open
Bisonstal
Zomerkamp 15-7 t/m 17-7
Zeist
Gesloten
De Regenboog
groep 3 t/m 8
Zevenbergen
Reservelijst
De Boemerang
groep 3 t/m 8
Zevenbergen
Open
De Wilgenhoek
voor groep 3 t/m 8
Zuidoostbeemster
Open
IKC De Wingerd
voor groep 3 t/m 8
Zwaag
Open
Park de Stadshoeve Zwolle
Park de Stadshoeve
Zwolle
Open
Park de Stadshoeve Zwolle
Park de Stadshoeve
Zwolle
Open
Talentum
Talentum Groep 3 t/m 8
Zwolle
Open
De Duyvencamp
De Duyvencamp Groep 3 t/m 8
Zwolle
Open
KBS De Boxem
KBS De Boxem Groep 3 t/m 8
Zwolle
Open