Mad-science logo

Mad Science Nederland

Evenementen

Activiteit

Provincie

Plaats

De Bouwsteen

Groep 1 en 2

's-Gravendeel

Open

Open

De Bouwsteen

Groep 3 t/m 8

's-Gravendeel

Open

Open

Benoordenhout

Groep 1 en 2

's-Gravenhage

Open

Open

Benoordenhout

Groep 3 t/m 8

's-Gravenhage

Open

Open

Bloeikas

Bloeikas; Groep 3 t/m 8

't Zand

Open

Open

De Oosteinder

voor groep 4 t/m 6

Aalsmeer

Open

Open

Vondelschool

voor groep 3 t/m 8

Aerdenhout

Open

Open

't Nokkenwiel loc. Boerenpad

Groep 3 t/m 8

Alblasserdam

Open

Open

An Nasr

voor groep 3 t/m 8

Alkmaar

Open

Open

Crescendo

gr 3 t/m 8

Almere

Reservelijst

Reservelijst

Verwondering

gr 3 t/m 4 start 18-3

Almere

Open

Open

Verwondering

gr 5 t/m 8 15:30-16:30 start 18-3

Almere

Open

Open

Olijfboom

gr 3 t/m 8

Almere

Open

Open

Panta Rhei

gr 3 t/m 8

Almere

Open

Open

Odyssee

gr 3 t/m 8

Almere

Open

Open

Scouting Hannie Schaft

Zomerkamp 26-8 t/m 28-8

Almere

Open

Open

Almgaard

groep 3 t/m 8

Almkerk

Reservelijst

Reservelijst

d'Uylenborch

groep 3 t/m 8

Almkerk

Open

Open

De Fontein

Groep 1 en 2

Alphen aan den Rijn

Open

Open

De Fontein

Groep 3 t/m 8

Alphen aan den Rijn

Open

Open

Regenboog

gr 3 t/m 8

Amersfoort

Reservelijst

Reservelijst

Prins Willem Alexanderschool

gr 3 t/m 8

Amersfoort

Open

Open

Scouting Impeesa

Zomerkamp 12-8 t/m 14-8

Amersfoort

Open

Open

De Karel Eykmanschool

voor groep 5 t/m 8

Amstelveen

Reservelijst

Reservelijst

Het Palet Zuid

voor groep 3 t/m 8

Amstelveen

Open

Open

Kindercampus King

voor groep 4 t/m 6

Amstelveen

Open

Open

De Karel Eykmanschool

voor groep 3 en 4 (en eventueel 5 t/m 8 bij voldoende animo)

Amstelveen

Reservelijst

Reservelijst

Basisschool Schreuder

Basisschool Schreuder; groep 3 t/m 8

Amsterdam

Open

Open

De Regenboog Osseveld

De Regenboog Osseveld groep 1 t/m 3

Apeldoorn

Open

Open

De Regenboog Osseveld

De Regenboog Osseveld groep 4 t/m 8

Apeldoorn

Open

Open

De Regenboog Woudhuis

De Regenboog Woudhuis groep 1 t/m 3

Apeldoorn

Open

Open

De Regenboog Woudhuis

De Regenboog Woudhuis groep 4 t/m 8

Apeldoorn

Open

Open

De Arabesk

De Arabesk groep 1 t/m 3

Arnhem

Open

Open

De Arabesk

De Arabesk groep 4 t/m 8

Arnhem

Open

Open

Nederlands Openluchtmuseum

Zomerkamp Nederlands Openluchtmuseum - week 29

Arnhem

Open

Open

Nederlands Openluchtmuseum

Zomerkamp Nederlands Openluchtmuseum - week 33

Arnhem

Open

Open

Nederlands Openluchtmuseum

Zomerkamp Nederlands Openluchtmuseum - week 34

Arnhem

Open

Open

De Borg

De Borg Groep 1 ( groep 3 + 4)

Assen

Open

Open

De Borg

De Borg Groep 2 ( groep 5 t/m 8 )

Assen

Open

Open

Voordeldonk

groep 3 t/m 8

Asten

Open

Open

De Groene Inval

Zomerkamp 22-7 t/m 24-7

Baarn

Open

Open

De Bakelaar

groep 3 t/m 8

Bakel

Open

Open

De Vrijenburg

Groep 1 en 2

Barendrecht

Open

Open

De Fontein Lijsterhof

De Fontein Lijsterhof groep 3 t/m 8

Barneveld

Open

Open

De Fontein Burgthof

De Fontein Burgthof groep 3 t/m 8

Barneveld

Open

Open

De Spindel

groep 3 t/m 8

Bavel

Open

Open

De Sterrenboog

De Sterrenboog groep 3 t/m 8

Beltrum

Open

Open

Berg

groepen 3 t/m 8

Berg en Terblijt

Reservelijst

Reservelijst

De Kreek

groep 3 t/m 8

Bergen op Zoom

Open

Open

Kiemkade

groep 3 t/m 8

Bergen op Zoom

Open

Open

Sancta Maria

groep 3 t/m 8 (tweede groep)

Bergen op Zoom

Open

Open

1ste Montessorischool

groep 3 t/m 8

Bergen op Zoom

Open

Open

De Fonkeling 1e en 2e Stroming

groep 1 t/m 3

Berghem

Open

Open

De Fonkeling 1e en 2e Stroming

groep 4 t/m 8

Berghem

Open

Open

Pius X loc. Goudwinde

Groep 3 t/m 8

Bergschenhoek

Open

Open

Pius X loc. Noorderparklaan

Groep 3 t/m 8

Bergschenhoek

Open

Open

Het Baken

Groep 3 t/m 8 (april/mei)

Berkel en Rodenrijs

Open

Open

Prins Johan Friso

Groep 1 en 2

Berkel en Rodenrijs

Open

Open

Prins Johan Friso

Groep 3 t/m 5

Berkel en Rodenrijs

Open

Open

Prins Johan Friso loc. Hoge Land

Groep 6 t/m 8

Berkel en Rodenrijs

Open

Open

De Kleine Beer

groep 3 t/m 8

Berlicum

Open

Open

KC de Kiezel loc. Zwijsenstraat

groep 3 t/m 8

Best

Open

Open

KC Antonius

groep 3 t/m 8

Best

Open

Open

t Boshuys

Zomerkamp Boshuys week 28

Best

Open

Open

t Boshuys

Zomerkamp Boshuys week 29

Best

Open

Open

t Boshuys

Zomerkamp Boshuys week 31

Best

Open

Open

t Boshuys

Zomerkamp boshuys week 32

Best

Open

Open

De Vuurvlinder

De Vuurvlinder groep 3 t/m 8

Beuningen

Open

Open

Prins Willem Alexanderschool

Prins Willem Alexanderschool groep 3 t/m 8

Beusichem

Open

Open

De Zeester

voor groep 3 t/m 8

Beverwijk

Open

Open

Montessorischool Beverwijk

voor groep 3 t/m 8

Beverwijk

Open

Open

OBS De Sterrekijker

voor groep 3 t/m 8

Beverwijk

Open

Open

t Geuzennest

Groep 3 t/m 8

Biervliet

Open

Open

Montessorischool

gr 3 t/m 8

Bilthoven

Open

Open

Julianaschool

Gr 3 t/m 8

Bilthoven

Reservelijst

Reservelijst

Sint Theresiaschool

gr 3 t/m 8

Bilthoven

Open

Open

Openbare Basisschool Blaricum

voor groep 3 t/m 8

Blaricum

Open

Open

De Klimophoeve

Groep 1 en 2

Bleiswijk

Open

Open

Anne Frank

Groep 3 t/m 8

Bleiswijk

Open

Open

De Schutsluis

De Schutsluis

Blokzijl

Open

Open

Swentiebolt

Groepen 3 t/m 8

Born

Open

Open

De Wissel Groepen

Groepen 1 t/m 3

Born

Open

Open

De Wissel Groepen

Groepen 4 t/m 8

Born

Open

Open

Swentiebolt

Groepen 1 t/m 3

Born

Open

Open

Zomerkamp

Kasteelpark Born 9-07-2024 t/m 11-07-2024

Born

Open

Open

Zomerkamp

Kasteelpark Born 30-7-2024 t/m 1-8-2024

Born

Open

Open

Sint Petrus

groep 3 t/m 8

Boxtel

Open

Open

Willem van Oranjeschool

Groep 3 t/m 8

Brakel

Open

Open

Willem van Oranjeschool

Willem van Oranjeschool groep 3 t/m 8

Brakel

Open

Open

De Zandberg

groep 1 t/m 3

Breda

Reservelijst

Reservelijst

De Zandberg

groep 4 t/m 8

Breda

Reservelijst

Reservelijst

Dirk van Veen

groep 3 t/m 8

Breda

Open

Open

NBS Boeimeer

groep 3 t/m 8

Breda

Open

Open

De Zeemeeuw

Groep 4 t/m 8

Breskens

Open

Open

De Zeemeeuw

Groep 1 t/m 3

Breskens

Open

Open

Willibrordus

gr 3 t/m 8

Breukelen

Open

Open

Regenboog

gr 3 t/m 8

Breukelen

Open

Open

Het Park

Het Park groep 3 t/m 8

Brummen

Open

Open

De Caleidoscoop

groepen 4 t/m 8

Brunssum

Open

Open

Langeberg

groepen 3 t/m 8

Brunssum

Reservelijst

Reservelijst

Groepen 3 t/m 8

groepen 3 t/m 8

Brunssum

Open

Open

Groen van Prinstererschool

gr 5 t/m 8

Bunschoten Spakenburg

Reservelijst

Reservelijst

Brandsmaschool

Voor groep 3 t/m 8

Bussum

Open

Open

Julianaschool Kwartellaan

voor groep 3 t/m 8

Bussum

Open

Open

Katholieke Montessorischool Bussum

Voor groep 3 t/m 8

Bussum

Open

Open

Cunera - locatie Prof. Winklerlaan

voor groep 3

Castricum

Reservelijst

Reservelijst

Cunera - locatie Vondelstraat

voor groep 4 t/m 8

Castricum

Reservelijst

Reservelijst

Steengroeve

Zomerkamp Steengroeve week 28

Chaam

Open

Open

Steengroeve

Zomerkamp Steengroeve week 31

Chaam

Open

Open

De Polhaar

De Polhaar

Dalfsen

Reservelijst

Reservelijst

De Spiegel

De Spiegel

Dalfsen

Open

Open

De Tweemaster

De 2Master - voor groep 3 t/m 8

De Rijp

Open

Open

IKC Eglantier loc. Roland Holstlaan

Groep 1 en 2

Delft

Open

Open

IKC Eglantier loc. Roland Holstlaan

Groep 3 t/m 8

Delft

Open

Open

IKC Eglantier loc. Ina Boudier Bakkerstraat

Groep 3 t/m 8

Delft

Open

Open

De Wegwijzer

groep 3 t/m 8

Den Dungen

Open

Open

Tamarschool

Groep 3 t/m 8

Den Haag

Open

Open

Tijl Uilenspiegel

groep 3 t/m 8

Deurne

Open

Open

De Rank

De Rank

Deventer

Open

Open

Vrije basisschool Rooierheide

L1 t/m L6

Diepenbeek

Open

Open

Slingerbos

Slingerbos groep 3/5

Diepenveen

Open

Open

Slingerbos

Slingerbos groep 6/8

Diepenveen

Open

Open

De Vlinderboom

groep 3 t/m 8

Dongen

Open

Open

Marcoen

groep 3 t/m 8

Dorst

Open

Open

Jan Campertschool

Jan Campertschool; Groep 3 t/m 8

Driehuis

Open

Open

De Kubus

Kubus groep 3 t/m 5

Druten

Open

Open

De Appelhof

De Appelhof groep 3 t/m 8

Druten

Open

Open

Angelaschool

groepen 3 t/m 8

Echt

Open

Open

Panta Rhei

Panta Rhei groep 3 t/m 8

Ede

Open

Open

't Busseltje

groep 3 t/m 8

Eersel

Open

Open

Op d'n Esch

Op d'n Esch groep 3 t/m 8

Eibergen

Open

Open

De Cramignon

groepen 3 t/m 8

Eijsden

Reservelijst

Reservelijst

De Springplank

groep 3 t/m 8

Eindhoven

Open

Open

t Slingertouw, loc Waterrijk

groep 4 t/m 8

Eindhoven

Reservelijst

Reservelijst

t Slingertouw, loc Waterrijk

groep 1 t/m 3

Eindhoven

Reservelijst

Reservelijst

Rapenland

groep 3 t/m 8

Eindhoven

Open

Open

t Slingertouw, loc Grasland

groep 1 t/m 3

Eindhoven

Open

Open

t Slingertouw, loc Grasland

groep 4 t/m 8

Eindhoven

Open

Open

Floralaan

groep 4 t/m 8

Eindhoven

Reservelijst

Reservelijst

Floralaan

groep 1 t/m 3

Eindhoven

Reservelijst

Reservelijst

De Klimboom

groep 4 t/m 8 groep 1

Eindhoven

Reservelijst

Reservelijst

De Klimboom

groep 1 t/m 3

Eindhoven

Reservelijst

Reservelijst

't Startblok

groep 3 t/m 8

Eindhoven

Reservelijst

Reservelijst

De Klimboom

groep 4 t/m 8 Groep 2

Eindhoven

Reservelijst

Reservelijst

Sint Trudo

groep 3 t/m 8

Eindhoven

Open

Open

De Klapwiek

groep 3 t/m 8

Eindhoven

Open

Open

De Boschuil

groep 4 t/m 8

Eindhoven

Reservelijst

Reservelijst

De Boschuil

groep 1 t/m 3

Eindhoven

Reservelijst

Reservelijst

Sint Antonius Abt

groep 3 t/m 8

Eindhoven

Open

Open

De Startbaan

Groep 3 t/m 8

Eindhoven

Open

Open

De Vuurvlinder

groep 1 t/m 3

Eindhoven

Open

Open

De Vuurvlinder

groep 4 t/m 8

Eindhoven

Open

Open

Wethouder van Eupen

groep 3 t/m 8

Eindhoven

Open

Open

De Verrekijker

Groepen 3 t/m 8

Ell

Open

Open

Angelslo

Angelslo gr 3 t/m 8

Emmen

Open

Open

Kardinaal Alfrinkschool

Kardinaal Alfrinkschool

Emmen

Open

Open

't Eenspan

't Eenspan

Emmen

Open

Open

Het Palet

Het Palet

Emmen

Open

Open

Mozaiek

Voor groep 3 t/m 8

Enkhuizen

Open

Open

Internationale School Twente

Internationale School Twente

Enschede

Open

Open

De Esmarke

De Esmarke

Enschede

Open

Open

De Museumfabriek Enschede

Museumfabriek

Enschede

Open

Open

De Museumfabriek Enschede

Museumfabriek

Enschede

Open

Open

De Talenter

De Talenter groep 4 t/m 8

Enter

Open

Open

De Talenter

De Talenter junior Groep 1 t/m 3

Enter

Open

Open

Basisschool à Hermkes

groepen 3 t/m 8

Epen

Open

Open

De Reuzepas

De Reuzepas groep 4 t/m 8

Ewijk

Open

Open

De Reuzepas

De Reuzepas groep 1 t/m 3

Ewijk

Open

Open

DE Veldhof

groepen 3 t/m 8

Eygelshoven

Open

Open

Klavertje Vier

groepen 3 t/m 8

Eys

Reservelijst

Reservelijst

Wis en Wierig

Wis en Wierig groep 3 t/m 8

Gaanderen

Open

Open

Mattheus

groep 3 t/m 8

Galder

Reservelijst

Reservelijst

t Klokhuis

groep 3 t/m 8

Geldrop-Mierlo

Open

Open

Groepen 3 T/m 8

groepen 3 t/m 8

Geleen

Open

Open

't Weike

Zomerkamp 't Weike 23-7 t/m 25-7

Geleen

Open

Open

Het Venster

groep 3 t/m 8

Gemert

Open

Open

De Bolster

groep 3 t/m 8

Gilze

Open

Open

De Wildschut

groep 3 t/m 8

Gilze

Open

Open

Wingerd

Groep 3 t/m 8

Goes

Open

Open

De Kleine Akkers

groep 3 t/m 8

Goirle

Open

Open

De Sprankel

groep 3 t/m 8

Grave

Open

Open

Hartenaas

groep 3 t/m 8

Grave

Open

Open

Montessorischool

Montessorischool

Haaksbergen

Open

Open

Sint Bonifatius

Sint Bonifatius

Haaksbergen

Gesloten

Gesloten

De Klim-Op

groep 3 t/m 8

Haaren

Open

Open

OBS de Werkschuit

Voor groep 3 t/m 8

Haarlem

Reservelijst

Reservelijst

OBS de Wilgenhoek

Wilgenhoek - voor groep 3 t/m 8

Haarlem

Open

Open

OBS de Werkschuit

voor groep 3 t/m 8

Haarlem

Open

Open

De Koningin Emmaschool

De Koningin Emmaschool - voor groep 3 t/m 8

Haarlem

Open

Open

De Glundering

groepen 4 t/m 8

Haelen

Open

Open

Het Palet

groep 3 t/m 8

Hapert

Reservelijst

Reservelijst

Het Palet

groep 3 t/m 8 (tweede groep)

Hapert

Reservelijst

Reservelijst

Beatrixschool

Beatrixschool groep 3 t/m 8

Harfsen

Open

Open

De Toermalijn

De Toermalijn

Hasselt

Reservelijst

Reservelijst

OBS Atalanta

voor groep 3 t/m 8

Heerhugowaard

Open

Open

De Vlindertuin

Voor groep 3 t/m 8

Heerhugowaard

Open

Open

De Tovercirkel

groepen 3 t/m 8

Heerlen

Open

Open

Windekind

groepen 3 t/m 8

Heerlen

Gesloten

Gesloten

St. Gerardus Majella

groepen 4 t/m 8

Heerlen

Reservelijst

Reservelijst

De Bolderik

groep 3 t/m 8

Heeswijk-Dinther

Reservelijst

Reservelijst

De Parel

groep 3 t/m 8

Heeze

Open

Open

Trumakkers

groep 3 t/m 8

Heeze

Open

Open

Merlebos

groep 3 t/m 8

Heeze

Open

Open

Museumpark Orientalis

Zomerkamp Museumpark Orientalis - week 30

Heilig Landstichting

Open

Open

Museumpark Orientalis

Zomerkamp Museumpark Orientalis - week 33

Heilig Landstichting

Open

Open

Dierdonk

groep 1 t/m 3

Helmond

Open

Open

Dierdonk

groep 4 t/m 8

Helmond

Open

Open

De Lindt

groep 3 t/m 8

Helmond

Open

Open

Esrein

Esrein

Hengelo

Open

Open

De Berensprong

groepen 3 t/m 8

Herkenbosch

Open

Open

Heilig Hartschool

Groep 3 t/m 8

Hernen

Open

Open

Hubertusschool

groepen 3 t/m 8

Herten

Open

Open

De Stapsteen

groepen 3 t/m 8

Herten

Gesloten

Gesloten

Montessorischool Floriande

voor groep 3 t/m 8

Hoofddorp

Reservelijst

Reservelijst

ICBS De Caleidoscoop

ICBS De Caleidoscoop; groep 3 t/m 8

Hoofddorp

Open

Open

De Akkerwinde

groep 3 t/m 8

Hooge Mierde

Open

Open

Horizon

gr 3 t/m 8

Hoogland

Open

Open

Sint Josephschool

gr 3 t/m 8 15:45-16:45

Hooglanderveen

Open

Open

De Klipper

voor groep 3 t/m 8

Hoorn

Open

Open

Mussenberg

groepen 3 t/m 8

Horn

Open

Open

Fontein

gr 3 t/m 8

Houten

Reservelijst

Reservelijst

Schoolhuys

gr 3 t/m 8

Houten

Open

Open

Plantage

gr 3 t/m 8

Houten

Open

Open

Wereldwijs

gr 3 t/m 8

Houten

Open

Open

PCBS de Ark

PCBS de Ark - voor groep 3 t/m 8

Huizen

Open

Open

De Regenboog

De Regenboog

Ingen

Open

Open

Joppeschool

Groep 1 t/m 3

Joppe

Open

Open

De Vaert

groep 3 t/m 8 groep 1

Kaatsheuvel

Open

Open

De Berk

groep 3 t/m 8

Kaatsheuvel

Open

Open

De Vaert

groep 3 t/m 8 groep 2

Kaatsheuvel

Reservelijst

Reservelijst

De Spoorzoeker

Groepen 1 t/m 3

Kerkrade

Open

Open

De Spoorzoeker

groepen 4 t/m 8

Kerkrade

Reservelijst

Reservelijst

De Doorkijk

groepen 3 t/m 8

Kerkrade

Gesloten

Gesloten

De Diabolo

groepen 3 t/m 8

Kerkrade

Open

Open

Bleijerheide

groepen 3 t/m 8

Kerkrade

Open

Open

De Blokkenberg

Groepen 1 t/m 3

Kerkrade

Gesloten

Gesloten

Ummer Clumme

groepen 3 t/m 8

Klimmen

Open

Open

Kloetingseschool

Groep 3 t/m 8

Kloetinge

Open

Open

De Watermolen

Watermolen - voor groep 3 t/m 8

Koog aan de Zaan

Open

Open

MeerWaarde

Groep 1 t/m 3

Koudekerk aan den Rijn

Open

Open

MeerWaarde

Groep 4 t/m 8

Koudekerk aan den Rijn

Open

Open

Zevensprong

Groep 3 t/m 8

Krabbendijke

Open

Open

De Zonneberg

groep 3 t/m 8

Kruisland

Reservelijst

Reservelijst

De Schatgraver

groepen 1 t/m 3

Landgraaf

Open

Open

De Schatgraver

groepen 4 t/m 8

Landgraaf

Reservelijst

Reservelijst

OBS Harlekijn

groepen 4 t/m 8

Landgraaf

Reservelijst

Reservelijst

OBS Harlekijn

Groepen 1 t/m 3

Landgraaf

Open

Open

De Wegwijzer

Groepen 3 t/m 8

Landgraaf

Open

Open

De Triangel

groep 3 t/m 8

Leende

Open

Open

IKC Johan Willem Friso

IKC Johan Willem Friso

Leeuwarden

Open

Open

De Tjotter

gr 3 t/m 8

Lelystad

Open

Open

Het Talent

Groep 1 t/m 3

Lent

Open

Open

Scouting Lent

Zomerkamp Scouting Lent

Lent

Open

Open

De Groene Belevenis

Zomerkamp 15-7 t/m 17-7

Leusden

Open

Open

De Sterappel

De Sterappel groep 3 t/m 8

Lienden

Open

Open

't Rendal

groep 3 t/m 8

Lierop

Open

Open

De Sprankel

groep 3 t/m 8

Lieshout

Open

Open

De Lemborgh

Groepen 1 t/m 3

Limbricht

Open

Open

De Lemborgh

groepen 4 t/m 8

Limbricht

Open

Open

De Lisbloem

Groep 3 t/m 8

Lisse

Open

Open

Graaf Floris

gr 3 t/m 8

Loenen aan de Vecht

Open

Open

De Triangel

De Triangel groep 3 t/m 8

Lunteren

Open

Open

Ladder

gr 3 t/m 8 15:45-16:45

Maarn

Open

Open

De Schutse

Groep 1 en 2

Maasland

Open

Open

De Schutse

Groep 3 t/m 8

Maasland

Open

Open

Kindcentrum ZieZo!

groepen 3 t/m 8

Maastricht

Open

Open

Vlinderboom

groepen 4 t/m 8

Maastricht

Gesloten

Gesloten

Vlinderboom

groepen 1 t/m 3

Maastricht

Reservelijst

Reservelijst

Anne Frank

groepen 4 t/m 8

Maastricht

Open

Open

Anne Frank

groepen 1 t/m 3

Maastricht

Open

Open

Petrus en Paulus

groepen 3 t/m 8

Maastricht

Reservelijst

Reservelijst

De Spiegel

groepen 3 t/m 8

Maastricht

Open

Open

Kindcentrum Belfort

groepen 3 t/m 8

Maastricht

Open

Open

Bernard Lievegoedschool

groepen 3 t/m 8

Maastricht

Open

Open

St Pieter

Groepen 1 t/m 3

Maastricht

Gesloten

Gesloten

St Pieter

groepen 4 t/m 8

Maastricht

Gesloten

Gesloten

Montessorischool Maastricht

Groepen 1 t/m 3

Maastricht

Gesloten

Gesloten

Montessorischool Maastricht

groepen 4 t/m 8

Maastricht

Gesloten

Gesloten

groepen 3 t/m 8

groepen 3 t/m 8

Maastricht

Open

Open

Scharn

Groepen 3 t/m 8

Maastricht

Open

Open

Scharn

Groepen 1 t/m 3

Maastricht

Open

Open

De Lage Weide

groep 3 t/m 8

Made

Reservelijst

Reservelijst

De Lage Weide

groep 1 t/m 2

Made

Reservelijst

Reservelijst

De Zwaluw

De Zwaluw Groep 4 (2de)

Markelo

Reservelijst

Reservelijst

De Welp

De Welp groep 4 (2de)

Markelo

Reservelijst

Reservelijst

De Welp

De Welp Groep 5 t/m 7 (3de)

Markelo

Reservelijst

Reservelijst

De Zwaluw

De Zwaluw Groep 5 t/m 7 (3de)

Markelo

Reservelijst

Reservelijst

De Achtbaan

groepen 4 t/m 8

Melick

Reservelijst

Reservelijst

De Achtbaan

groepen 1 t/m 3

Melick

Reservelijst

Reservelijst

Groepen 3 t/m 8

groepen 3 t/m 8

Merkelbeek

Open

Open

De Den

groepen 3 t/m 8

Mheer

Open

Open

Aventurijn

Groep 3 t/m 8

Middelburg

Open

Open

Kazan de Wolf

Zomerkamp Middelburg

Middelburg

Open

Open

De Kastanjelaar

groep 3 t/m 8

Milheeze

Open

Open

De Grote Lier

groep 3 t/m 8

Molenhoek

Open

Open

de Maaskei

groep 3 t/m 8

Mook

Open

Open

Ondersteboven

Groep 3 t/m 8

Moorveld

Open

Open

Jozefschool Muiden

Jozefschool Muiden - voor groep 3 t/m 8

Muiden

Open

Open

Munstergeleen

groepen 3 t/m 8

Munstergeleen

Open

Open

Minister Calsschool - Locatie Fortlanden

Locatie Fortlanden - voor groep 3 t/m 8

Naarden

Reservelijst

Reservelijst

Minister Calsschool - Locatie Naardermeer

Locatie Naardermeer voor groep 3 t/m 8

Naarden

Reservelijst

Reservelijst

Rehobothschool Naarden

Rehobothschool Naarden - voor groep 3 t/m 8

Naarden

Open

Open

Jozefschool

voor groep 3 t/m 8

Nederhorst den Berg

Open

Open

De Kerneel

groepen 1 t/m 3

Nederweert

Open

Open

RKBS 't Venne

Voor groep 3 t/m 8

Nieuw-Vennep

Open

Open

Het Palet

Het Palet - voor groep 3 t/m 8

Nieuw-Vennep

Open

Open

Veldrakker

gr 3 t/m 8

Nieuwegein

Reservelijst

Reservelijst

De Terp

Groep 1 en 2

Nieuwerkerk aan den IJssel

Open

Open

De Terp

Groep 3 t/m 8

Nieuwerkerk aan den IJssel

Open

Open

De Oversteek

Groep 3 t/m 8

Nijmegen

Open

Open

Brakkenstein

Groep 1 t/m 3

Nijmegen

Open

Open

NSV2

Groep 1 t/m 3

Nijmegen

Open

Open

NSV2

Groep 4 t/m 8

Nijmegen

Open

Open

De Dassenburcht

groep 3 t/m 8

Nuenen

Open

Open

OBS De Kelderswerf

OBS De Kelderswerf; groep 3 t/m 8

Obdam

Open

Open

De Caegh

De Caegh - voor groep 3 t/m 8

Obdam

Open

Open

Het Telraam

groep 3 t/m 8

Oeffelt

Reservelijst

Reservelijst

De Sprong

groepen 3 t/m 8

Oirsbeek

Reservelijst

Reservelijst

De Korenbloem

groep 3 t/m 8

Oirschot

Reservelijst

Reservelijst

De Linde

groep 3 t/m 8

Oirschot

Open

Open

De Groene Parel

groep 3 t/m 8

Oisterwijk

Reservelijst

Reservelijst

De Kikkenduut

groep 4 t/m 8

Oisterwijk

Open

Open

De Kikkenduut

groep 1 t/m 3

Oisterwijk

Open

Open

Sint Bernardus

Sint Bernardus

Oldemarkt

Open

Open

De Ark

De Ark Oldemarkt

Oldemarkt

Open

Open

Parelburcht

Groep 3 t/m 8

Oost-Souburg

Open

Open

De Pionier

groep 3 t/m 8 (dubbele groep)

Oosterhout

Open

Open

Albertine Agnesschool

Albertine Agnesschool

Oranjewoud

Open

Open

Elzeneind

groep 3 t/m 8

Oss

Reservelijst

Reservelijst

Hertogin Johanna Locatie V

groep 3 t/m 8

Oss

Open

Open

Polderhof

groep 3 t/m 8

Oss

Open

Open

De Aventurijn

groep 4 t/m 8

Oss

Open

Open

De Aventurijn

groep 1 t/m 3

Oss

Open

Open

Eben Haezer

Eben Haezer

ossenzijl

Open

Open

De Klinkert

groep 3 t/m 8

Oudenbosch

Open

Open

IKC Beatrix

Groep 1 en 2

Papendrecht

Open

Open

IKC Beatrix

Groep 3 t/m 8

Papendrecht

Open

Open

De Wielen

Groep 3 t/m 8

Papendrecht

Open

Open

Josephschool

Groep 3 t/m 8

Pijnacker

Open

Open

De Ackerweide

Groep 3 t/m 8 (juni/juli)

Pijnacker

Open

Open

Valckesteyn Noord

Groep 1 en 2

Poortugaal

Open

Open

Valckesteyn Noord

Groep 3 t/m 8

Poortugaal

Open

Open

Draaiende Wieken

groepen 3 t/m 8

Posterholt

Gesloten

Gesloten

De Toermalijn

voor groep 3 t/m 8

Purmerend

Reservelijst

Reservelijst

Petrus Canisius

groepen 3 t/m 8

Puth

Open

Open

De Kreek'l

groep 3 t/m 8

Reek

Open

Open

De Leilinde

groep 3 t/m 8

Reusel

Reservelijst

Reservelijst

Julianaschool loc. Julianastraat

Groep 3 t/m 8

Rhoon

Open

Open

Julianaschool loc. Sportlaan

Groep 3 t/m 8

Rhoon

Open

Open

Nicolaas Beets

Groep 1 en 2

Rijswijk

Open

Open

Nicolaas Beets

Groep 3 t/m 8

Rijswijk

Open

Open

De Horizon

Groep 3 t/m 8

Rilland

Open

Open

Vrije School Christophorus

groepen 3 t/m 8

roermond

Open

Open

Basisschool Leeve

groepen 3 t/m 8

Roermond

Open

Open

Wingerd

groep 1 t/m 3

Roosendaal

Open

Open

Wingerd

groep 4 t/m 8

Roosendaal

Reservelijst

Reservelijst

De Klaverweide

groep 3 t/m 8

Roosendaal

Reservelijst

Reservelijst

De Heiberg

groep 3 t/m 8

Roosendaal

Open

Open

De Kroevendonk

De Kroevendonk

Roosendaal

Open

Open

De Heiberg

groep 3 t/m 8

Roosendaal

Open

Open

EC Sparrenbos

groep 3 t/m 8

Rosmalen

Open

Open

Park16Hoven loc. Tinbergenlaan

Groep 1 en 2

Rotterdam

Open

Open

Park16Hoven loc. Tinbergenlaan

Groep 3 en 4

Rotterdam

Open

Open

Park16Hoven loc. Woensdrechtstraat

Groep 5 en 6

Rotterdam

Open

Open

Park16Hoven loc. Maasdamweg

Groep 7 en 8

Rotterdam

Open

Open

Het Spectrum

Groep 3 t/m 8 (juni/juli)

Rotterdam

Open

Open

Het Spectrum

Groep 1 en 2 (juni/juli)

Rotterdam

Open

Open

Scouting Hillegersberg

Zomerkamp Scouting Hillegersberg week 29

Rotterdam

Open

Open

Mad Science Spaanse Polder

Zomerkamp Innsbruckweg week 29

Rotterdam

Open

Open

Mad Science Spaanse Polder

Zomerkamp Innsbruckweg week 30

Rotterdam

Open

Open

Mad Science Spaanse Polder

Zomerkamp Innsbruckweg week 31

Rotterdam

Open

Open

Scouting Hillegersberg

Zomerkamp Scouting Hillegersberg week 32

Rotterdam

Open

Open

Mad Science Spaanse Polder

Zomerkamp Innsbruckweg week 32

Rotterdam

Open

Open

Scouting Hillegersberg

Zomerkamp Scouting Hillegersberg week 33

Rotterdam

Open

Open

Mad Science Spaanse Polder

Zomerkamp Innsbruckweg week 33

Rotterdam

Open

Open

Scouting Hillegersberg

Zomerkamp Scouting Hillegersberg week 34

Rotterdam

Open

Open

Mad Science Spaanse Polder

Zomerkamp Innsbruckweg week 34

Rotterdam

Open

Open

Martinus

groep 3 t/m 8

Rucphen

Open

Open

Kerst Zwartschool

Kerst Zwartschool groep 3 t/m 8

Ruurlo

Open

Open

Willibrordus

Willibrordus groep 4 t/m 8

Ruurlo

Open

Open

Willibrordus

Willibrordus groep 1 t/m 3

Ruurlo

Open

Open

St. Bernardus

Groep 3 t/m 8

Schiedam

Open

Open

De Beemd

groep 3 t/m 8

Schijndel

Open

Open

t Kirkeveldsje

groepen 3 t/m 6

Schimmert

Reservelijst

Reservelijst

De Rank

Groep 3 t/m 8

Schoonhoven

Open

Open

Heilig Hart

groepen 3 t/m 8

Sibbe

Open

Open

Meridiaan

groepen 4 t/m 8

Simpelveld

Open

Open

Meridiaan

groepen 1 t/m 3

Simpelveld

Reservelijst

Reservelijst

Oda

groep 3 t/m 8

Sint Oedenrode

Open

Open

Aan de Meule

groepen 3 t/m 8

Sittard

Open

Open

Lyenbroek

groepen 3 t/m 8

Sittard

Reservelijst

Reservelijst

De Vlieger

groepen 3 t/m 8

Sittard

Open

Open

Nieuwe Van Dale

Groep 3 t/m 8

Sluis

Open

Open

Werveling

gr 3 t/m 8

Soest

Reservelijst

Reservelijst

Kinderboederij Veenweide

Zomerkamp 19-8 t/m 21-8

Soest

Open

Open

De Stokland

groep 3 t/m 8

Son en Breugel

Open

Open

Eigen-Wijs

groepen 3 t/m 8

Spaubeek

Open

Open

Vinkenbos

groep 3 t/m 8

Sprundel

Open

Open

Maria Goretti

groepen 3 t/m 8

St. Joost

Gesloten

Gesloten

Roald Dahl

groep 3 t/m 8

St. Michielsgestel

Reservelijst

Reservelijst

Maaspalel

groepen 3 t/m 8

Stevensweert

Open

Open

groepen 3 t/m 8

groepen 3 t/m 8

Steyl

Gesloten

Gesloten

De Sterrenboom

Groep 1 en 2

Stolwijk

Open

Open

De Sterrenboom

Groep 3 t/m 8

Stolwijk

Open

Open

De Octopus

groep 4 t/m 8

Swalmen

Open

Open

De Octopus

Groep 1 t/m 3

Swalmen

Open

Open

ST. Jozef

Groepen 4 t/m 8

Tegelen

Open

Open

ST. Jozef

Groepen 1 t/m 3

Tegelen

Open

Open

MHC olympia

Zomerkamp Terneuzen

Terneuzen

Open

Open

Zinder Tiel

Zomerkamp Zinder Tiel

Tiel

Open

Open

De Vuurvogel

groep 3 t/m 8

Tilburg

Open

Open

De Borne

groep 1 t/m 3

Tilburg

Open

Open

De Borne

groep 4 t/m 8

Tilburg

Reservelijst

Reservelijst

De Bibit

De Bibit

Tilburg

Reservelijst

Reservelijst

De Boemerang

groep 3 t/m 8

Tilburg

Open

Open

SBO Westerwel

groep 3 t/m 8

Tilburg

Open

Open

Jan Ligthartschool Rendierhof

groep 4 t/m 8

Tilburg

Open

Open

Jan Ligthartschool Rendierhof

groep 1 t/m 3

Tilburg

Open

Open

Bergop

groepen 3 t/m 8

Ubachsberg

Open

Open

De Kwikstaart

voor groep 5 t/m 8

Uithoorn

Open

Open

De Kwikstaart

Kwikstaart - voor de groepen 3 en 4

Uithoorn

Open

Open

De Klokkebei

groep 3 t/m 8

Ulvenhout

Reservelijst

Reservelijst

Rosmolen

groep 3 t/m 8

Ulvenhout

Open

Open

IKC Rijnvliet

gr 3 t/m 8 15:45-16:45

Utrecht

Open

Open

IKC Rijnvliet

gr 3 t/m 8

Utrecht

Reservelijst

Reservelijst

Wijkspeeltuin de Albatros

Meikamp

Utrecht

Open

Open

Sint Dominicusschool

gr 3 t/m 8

Utrecht

Open

Open

Gertrudisschool

gr 5 t/m 8

Utrecht

Open

Open

Gertrudisschool

gr 3&4

Utrecht

Open

Open

Scouting Salwega

Zomerkamp 22-7 t/m 24-7

Utrecht

Open

Open

Wijkspeeltuin de Albatros

Zomerkamp 12-8 t/m 14-8

Utrecht

Open

Open

De Kleine Wereld

groepen 3 t/m 8

Vaals

Open

Open

't Mozaiek

't Mozaiek groep 3 t/m 8

Vaassen

Open

Open

Valkenburg

groepen 3 t/m 8

Valkenburg

Open

Open

't Bukske

`T Bukske 16-7-2024 t/m 18-7-2024

Valkenburg

Open

Open

't Bukske

`T Bukske 30-7-2024 t/m 1-8-2024

Valkenburg

Open

Open

De Ark

groep 3 t/m 8

Veghel

Gesloten

Gesloten

De Startbaan

groepen 3 t/m 8

Velden

Open

Open

De Heiacker

groep 3 t/m 8

Veldhoven

Reservelijst

Reservelijst

De Rank

groep 3 t/m 8

Veldhoven

Open

Open

Sint Jan Baptist

groep 3 t/m 8

Veldhoven

Open

Open

De Hoeksteen en de Westbroek

Hoeksteen en Westbroek - voor groep 3 t/m 8

Velserbroek

Open

Open

St. Martinus

groepen 3 t/m 8

Venlo

Open

Open

Kindcentrum Werelds

gr 3 t/m 8

Vianen

Reservelijst

Reservelijst

Kindcentrum Werelds

gr 3 t/m 8 15:45-16:45

Vianen

Open

Open

Het Anker

Groep 3 t/m 8

Vlaardingen

Open

Open

IKC Ambacht

Groep 3 t/m 8

Vlaardingen

Open

Open

De Vijfhoeven

groep 4 t/m 8

Vlijmen

Open

Open

De Wilgen

groep 1 t/m 3

Vlijmen

Open

Open

De Wilgen

groep 4 t/m 8

Vlijmen

Open

Open

De Vijfhoeven

groep 1 t/m 3

Vlijmen

Open

Open

De Vijverhof

Groep 1 en 2

Voorburg

Open

Open

De Vijverhof

Groep 3 t/m 8

Voorburg

Open

Open

Essesteijn

Groep 1 en 2

Voorburg

Open

Open

Essesteijn

Groep 3 t/m 8

Voorburg

Open

Open

De Vijverstee + Holtenhoek

De Vijverstee + Holtenhoek

Vries

Open

Open

De Koningslinde

groep 4 t/m 8

Vught

Open

Open

De Koningslinde

groep 1 t/m 3

Vught

Open

Open

Het Kompas Vuren

Het Kompas groep 3 t/m 8

Vuren

Open

Open

Christoffelschool

groep 3 t/m 8

Waalre

Reservelijst

Reservelijst

De Meent

groep 4 t/m 8

Waalre

Open

Open

De Meent

groep 1 t/m 3

Waalre

Open

Open

Meerdijk

groep 3 t/m 8 groep 1

Waalwijk

Reservelijst

Reservelijst

Meerdijk

groep 3 t/m 8 groep 2

Waalwijk

Reservelijst

Reservelijst

De Laak

De Laak groep 3 t/m 8

Wamel

Open

Open

De Kyckert

Groep 1 en 2

Wateringen

Open

Open

De Kyckert

Groep 3 t/m 8

Wateringen

Open

Open

Driehoven/oda/uitkijktoren

groepen 3 t/m 8

Weert

Reservelijst

Reservelijst

Montessorischool - Weert

groepen 4 t/m 8

Weert

Reservelijst

Reservelijst

Montessorischool - Weert

Groepen 1 t/m 3

Weert

Gesloten

Gesloten

Kors Breijerschool

Kors Breijerschool - voor groep 3 t/m 8

Weesp

Open

Open

sint medardus

Groep 3 t/m 8

Wessem

Open

Open

Het Laar

Het Laar

Wierden

Open

Open

De Kluinveen

De Kluinveen

Wierden

Open

Open

OBS Wijdewormer

voor groep 3 t/m 8

Wijdewormer

Elders

Elders

CBS De Hoeksteen

groep 3 t/m 8

Wijk en Aalburg

Open

Open

Op de Tien Bunder

groepen 3 t/m 8

Wijlre

Open

Open

St. Stefanus

groepen 3 t/m 8

Wijnandsrade

Open

Open

Het Samenspel

Groep 3 t/m 8

Wolphaartsdijk

Open

Open

De Eendragt

voor groep 3 t/m 8

Wormer

Elders

Elders

OBS de Zoeker

voor groep 3 t/m 8

Zaandijk

Open

Open

Bisonstal

Zomerkamp 15-7 t/m 17-7

Zeist

Open

Open

Scouting Rambonet

Zomerkamp 19-8 t/m 21-8

Zeist

Open

Open

ds. Van Lingenschool

ds. Van Lingenschool groep 3 t/m 8

Zetten

Open

Open

De Neerhof

groep 3 t/m 8

Zevenbergen

Reservelijst

Reservelijst

De Arenberg

groep 3 t/m 8

Zevenbergen

Reservelijst

Reservelijst

De Toren

groep 3 t/m 8

Zevenbergen

Elders

Elders

De Boemerang

De Boemerang

Zevenbergen

Open

Open

De Regenboog

groep 3 t/m 8

Zevenbergen

Open

Open

Theo Thijssen

Groep 3 t/m 8

Zierikzee

Open

Open

De Buut

Groep 3 t/m 8

Zoetermeer

Open

Open

De Tjalk

Groep 1 en 2

Zoetermeer

Open

Open

De Tjalk

Groep 3 t/m 8

Zoetermeer

Open

Open

De Saffier

Groep 3 t/m 8

Zoetermeer

Open

Open

Noordeinde

Groep 1 en 2

Zoetermeer

Open

Open

Noordeinde

Groep 3 t/m 8

Zoetermeer

Open

Open

de Bloeiende Perelaar

voor groep 3 t/m 8

Zuidoostbeemster

Open

Open

De Wegwijzer loc. Van Karnebeekpad

Groep 4 t/m 8

Zwijndrecht

Open

Open

De Wegwijzer loc. Hoofdland

Groep 1 t/m 3

Zwijndrecht

Open

Open

De Wingerd

De Wingerd

Zwolle

Open

Open

De Ark

De Ark Zwolle 1ste groep

Zwolle

Open

Open

OBS De Markesteen

OBS De Markesteen

Zwolle

Gesloten

Gesloten

De Ark

De Ark Zwolle 2de groep

Zwolle

Open

Open

Koningin Emma

Koningin Emma

Zwolle

Open

Open

KBS Het Atelier

KBS Het Atelier

Zwolle

Open

Open

OBS De Springplank

OBS De Springplank

Zwolle

Open

Open

CBS De Kopakker

CBS De Kopakker

Zwolle

Open

Open

Park de Stadshoeve Zwolle

Park de Stadshoeve

Zwolle

Open

Open

Park de Stadshoeve Zwolle

Park de Stadshoeve

Zwolle

Open

Open
Contact
Algemene Voorwaarden