De Rank
Groep 3 t/m 8
's Gravenpolder
Open
Benoordenhout
Groep 1 en 2
's-Gravenhage
Gesloten
Benoordenhout
Groep 3 t/m 8
's-Gravenhage
Open
Bloeikas
Bloeikas; Groep 3 t/m 8
't Zand
Open
De Oosteinder
voor groep 4 t/m 6
Aalsmeer
Open
Vondelschool
voor groep 3 t/m 8
Aerdenhout
Open
't Nokkenwiel loc. Boerenpad
Groep 3 t/m 8
Alblasserdam
Open
An Nasr
voor groep 3 t/m 8
Alkmaar
Open
Panta Rhei
gr 3 t/m 8
Almere
Reservelijst
Odyssee
gr 3 t/m 8
Almere
Open
Scouting Hannie Schaft
Zomerkamp 26-8 t/m 28-8
Almere
Open
Almgaard
groep 3 t/m 8
Almkerk
Reservelijst
d'Uylenborch
groep 3 t/m 8
Almkerk
Open
De Fontein
Groep 1 en 2
Alphen aan den Rijn
Open
De Fontein
Groep 3 t/m 8
Alphen aan den Rijn
Open
Scouting Impeesa
Zomerkamp 12-8 t/m 14-8
Amersfoort
Open
De Karel Eykmanschool
voor groep 5 t/m 8
Amstelveen
Reservelijst
Het Palet Zuid
voor groep 3 t/m 8
Amstelveen
Open
Kindercampus King
voor groep 4 t/m 6
Amstelveen
Open
De Karel Eykmanschool
voor groep 3 en 4 (en eventueel 5 t/m 8 bij voldoende animo)
Amstelveen
Reservelijst
MKC Mio Mondo
voor groep 3 t/m 8
Amstelveen
Open
De Mijlpaal
voor groep 3 t/m 8
Amsterdam
Reservelijst
Basisschool Schreuder
Basisschool Schreuder; groep 3 t/m 8
Amsterdam
Open
Berg en Bos
Berg en Bos groep 3 t/m 8
Apeldoorn
Reservelijst
De Regenboog Osseveld
De Regenboog Osseveld groep 1 t/m 3
Apeldoorn
Open
De Regenboog Osseveld
De Regenboog Osseveld groep 4 t/m 8
Apeldoorn
Open
De Regenboog Woudhuis
De Regenboog Woudhuis groep 1 t/m 3
Apeldoorn
Open
De Regenboog Woudhuis
De Regenboog Woudhuis groep 4 t/m 8
Apeldoorn
Open
De Arabesk
De Arabesk groep 1 t/m 3
Arnhem
Open
De Arabesk
De Arabesk groep 4 t/m 8
Arnhem
Open
Nederlands Openluchtmuseum
Zomerkamp Nederlands Openluchtmuseum - week 29
Arnhem
Open
Nederlands Openluchtmuseum
Zomerkamp Nederlands Openluchtmuseum - week 33
Arnhem
Open
Nederlands Openluchtmuseum
Zomerkamp Nederlands Openluchtmuseum - week 34
Arnhem
Open
De Borg
De Borg Groep 1 ( groep 3 + 4)
Assen
Open
De Borg
De Borg Groep 2 ( groep 5 t/m 8 )
Assen
Open
Voordeldonk
groep 3 t/m 8
Asten
Open
De Groene Inval
Zomerkamp 22-7 t/m 24-7
Baarn
Open
De Bakelaar
groep 3 t/m 8
Bakel
Reservelijst
De Fontein Lijsterhof
De Fontein Lijsterhof groep 3 t/m 8
Barneveld
Open
De Fontein Burgthof
De Fontein Burgthof groep 3 t/m 8
Barneveld
Open
De Spindel
groep 3 t/m 8 groep 1
Bavel
Reservelijst
De Spindel
groep 3 t/m 8 groep 2
Bavel
Open
De Sterrenboog
De Sterrenboog groep 3 t/m 8
Beltrum
Open
Berg
groepen 3 t/m 8
Berg en Terblijt
Reservelijst
De Kreek
groep 3 t/m 8
Bergen op Zoom
Open
Kiemkade
groep 3 t/m 8
Bergen op Zoom
Open
Sancta Maria
groep 3 t/m 8 (tweede groep)
Bergen op Zoom
Open
De Fonkeling 1e en 2e Stroming
groep 1 t/m 3
Berghem
Open
De Fonkeling 1e en 2e Stroming
groep 4 t/m 8
Berghem
Open
Pius X loc. Goudwinde
Groep 3 t/m 8
Bergschenhoek
Gesloten
Het Baken
Groep 3 t/m 8 (april/mei)
Berkel en Rodenrijs
Open
Prins Johan Friso loc. Hoge Land
Groep 6 t/m 8
Berkel en Rodenrijs
Open
De Kleine Beer
groep 3 t/m 8
Berlicum
Open
KC de Kiezel loc. Zwijsenstraat
groep 3 t/m 8
Best
Open
KC Antonius
groep 3 t/m 8
Best
Open
t Boshuys
Zomerkamp Boshuys week 28
Best
Open
t Boshuys
Zomerkamp Boshuys week 29
Best
Open
t Boshuys
Zomerkamp Boshuys week 31
Best
Open
t Boshuys
Zomerkamp boshuys week 32
Best
Open
De Vuurvlinder
De Vuurvlinder groep 3 t/m 8
Beuningen
Open
Prins Willem Alexanderschool
Prins Willem Alexanderschool groep 4 t/m 8
Beusichem
Reservelijst
Prins Willem Alexanderschool
Prins Willem Alexanderschool groep 1 t/m 3
Beusichem
Reservelijst
De Zeester
voor groep 3 t/m 8
Beverwijk
Open
Montessorischool Beverwijk
voor groep 3 t/m 8
Beverwijk
Open
OBS De Sterrekijker
voor groep 3 t/m 8
Beverwijk
Open
t Geuzennest
Groep 3 t/m 8
Biervliet
Open
Montessorischool
gr 3 t/m 8
Bilthoven
Open
Julianaschool
Gr 3 t/m 8
Bilthoven
Reservelijst
Theresiaschool
gr 3 t/m 8
Bilthoven
Open
De Zeveneik
groepen 3 t/m 8
Bingelrade
Open
Openbare Basisschool Blaricum
voor groep 3 t/m 8. Bijna vol!
Blaricum
Open
Anne Frank
Groep 3 t/m 8
Bleiswijk
Open
De Schutsluis
De Schutsluis
Blokzijl
Open
Zomerkamp
Kasteelpark Born 9-07-2024 t/m 11-07-2024
Born
Open
Zomerkamp
Kasteelpark Born 30-7-2024 t/m 1-8-2024
Born
Open
t Bossche Hart
groep 3 tm 8
Bosschenhoofd
Open
Mariaschool Boven-Leeuwen
Mariaschool groep 3 t/m 8
Boven-Leeuwen
Open
Sint Petrus
groep 3 t/m 8
Boxtel
Open
De Zandberg
groep 1 t/m 3
Breda
Reservelijst
De Zandberg
groep 4 t/m 8
Breda
Reservelijst
Dirk van Veen
groep 3 t/m 8
Breda
Open
NBS Boeimeer
groep 3 t/m 8
Breda
Open
De Zeemeeuw
Groep 4 t/m 8
Breskens
Open
Willibrordus
gr 3 t/m 8
Breukelen
Open
Regenboog
gr 3 t/m 8
Breukelen
Open
Het Park
Het Park groep 3 t/m 8
Brummen
Open
De Caleidoscoop
groepen 4 t/m 8
Brunssum
Open
Langeberg
groepen 3 t/m 8
Brunssum
Reservelijst
Groepen 3 t/m 8
groepen 3 t/m 8
Brunssum
Open
Brandsmaschool
Voor groep 3 t/m 8
Bussum
Open
Julianaschool Kwartellaan
voor groep 3 t/m 8
Bussum
Open
Katholieke Montessorischool Bussum
Voor groep 3 t/m 8
Bussum
Open
Cunera - locatie Prof. Winklerlaan
voor groep 3
Castricum
Reservelijst
Cunera - locatie Vondelstraat
voor groep 4 t/m 8
Castricum
Reservelijst
Steengroeve
Zomerkamp Steengroeve week 28
Chaam
Open
Steengroeve
Zomerkamp Steengroeve week 31
Chaam
Open
De Distelvlinder
De Distelvlinder groep 3 t/m 8
Culemborg
Reservelijst
De Polhaar
De Polhaar
Dalfsen
Reservelijst
De Spiegel
De Spiegel
Dalfsen
Open
De 2Master
voor groep 3 t/m 8
De Rijp
Open
De Wegwijzer
groep 3 t/m 8
Den Dungen
Open
Tamarschool
Groep 3 t/m 8
Den Haag
Open
Tijl Uilenspiegel
groep 3 t/m 8
Deurne
Open
De Rank
De Rank groep 3 t/m 8
Deventer
Open
Slingerbos
Slingerbos groep 3/5
Diepenveen
Open
Slingerbos
Slingerbos groep 6/8
Diepenveen
Open
De Vlinderboom
groep 3 t/m 8
Dongen
Open
Marcoen
groep 3 t/m 8
Dorst
Open
t Foarhus
t Foarhus
Drachten
Open
Jan Campertschool
Jan Campertschool; Groep 3 t/m 8
Driehuis
Open
De Appelhof
De Appelhof groep 3 t/m 8
Druten
Open
Angelaschool
groepen 3 t/m 8
Echt
Open
Panta Rhei
Panta Rhei groep 3 t/m 8
Ede
Open
De Ontdekking
De Ontdekking groep 1 t/m 3
Ede
Open
De Ontdekking
De Ontdekking groep 4 t/m 8
Ede
Open
Westerburcht
Westerburcht
Eelde
Open
't Busseltje
groep 3 t/m 8 groep 1
Eersel
Reservelijst
't Busseltje
groep 3 t/m 8 groep 2
Eersel
Reservelijst
Op d'n Esch
Op d'n Esch groep 3 t/m 8
Eibergen
Open
De Cramignon
groepen 3 t/m 8
Eijsden
Reservelijst
De Springplank
groep 3 t/m 8
Eindhoven
Open
t Slingertouw, loc Waterrijk
groep 4 t/m 8
Eindhoven
Reservelijst
t Slingertouw, loc Waterrijk
groep 1 t/m 3
Eindhoven
Reservelijst
Rapenland
groep 3 t/m 8
Eindhoven
Open
t Slingertouw, loc Grasland
groep 1 t/m 3
Eindhoven
Open
t Slingertouw, loc Grasland
groep 4 t/m 8
Eindhoven
Open
Floralaan
groep 4 t/m 8
Eindhoven
Reservelijst
Floralaan
groep 1 t/m 3
Eindhoven
Reservelijst
De Klimboom
groep 4 t/m 8 groep 1
Eindhoven
Reservelijst
De Klimboom
groep 1 t/m 3
Eindhoven
Reservelijst
't Startblok
groep 3 t/m 8
Eindhoven
Reservelijst
De Klimboom
groep 4 t/m 8 Groep 2
Eindhoven
Reservelijst
Sint Trudo
groep 3 t/m 8
Eindhoven
Open
De Klapwiek
groep 3 t/m 8
Eindhoven
Open
De Boschuil
groep 4 t/m 8
Eindhoven
Reservelijst
De Boschuil
groep 1 t/m 3
Eindhoven
Reservelijst
Sint Antonius Abt
groep 3 t/m 8
Eindhoven
Open
De Startbaan
Groep 3 t/m 8
Eindhoven
Open
De Vuurvlinder
groep 1 t/m 3
Eindhoven
Open
De Vuurvlinder
groep 4 t/m 8
Eindhoven
Open
Wethouder van Eupen
groep 3 t/m 8
Eindhoven
Open
De Verrekijker
Groepen 3 t/m 8
Ell
Reservelijst
Kardinaal Alfrinkschool
Kardinaal Alfrinkschool
Emmen
Open
't Eenspan
't Eenspan
Emmen
Open
Het Palet
Het Palet
Emmen
Open
Mozaiek
Voor groep 3 t/m 8
Enkhuizen
Open
Internationale School Twente
Internationale School Twente
Enschede
Open
De Esmarke
De Esmarke
Enschede
Open
De Museumfabriek Enschede
Museumfabriek
Enschede
Open
De Museumfabriek Enschede
Museumfabriek
Enschede
Open
De Talenter
De Talenter groep 4 t/m 8
Enter
Open
De Talenter
De Talenter junior Groep 1 t/m 3
Enter
Open
Basisschool à Hermkes
groepen 3 t/m 8
Epen
Open
Ireneschool
Ireneschool groep 3 t/m 8
Ermelo
Open
De Reuzepas
De Reuzepas groep 4 t/m 8
Ewijk
Open
De Reuzepas
De Reuzepas groep 1 t/m 3
Ewijk
Open
DE Veldhof
groepen 3 t/m 8
Eygelshoven
Open
Klavertje Vier
groepen 3 t/m 8
Eys
Reservelijst
Wis en Wierig
Wis en Wierig groep 3 t/m 8
Gaanderen
Open
Mattheus
groep 3 t/m 8
Galder
Reservelijst
t Klokhuis
groep 3 t/m 8
Geldrop-Mierlo
Reservelijst
De Driesprong
groepen 3 t/m 8
Geleen
Gesloten
't Weike
Zomerkamp 't Weike 23-7 t/m 25-7
Geleen
Open
Het Venster
groep 3 t/m 8
Gemert
Open
De Bolster
groep 3 t/m 8
Gilze
Open
De Wildschut
groep 3 t/m 8
Gilze
Open
De Kleine Akkers
groep 3 t/m 8
Goirle
Open
De Sprankel
groep 3 t/m 8
Grave
Reservelijst
Hartenaas
groep 3 t/m 8
Grave
Open
De Petteflet
De Petteflet Groep 3 t/m 8
Groningen
Open
Montessorischool
Montessorischool
Haaksbergen
Open
Sint Bonifatius
Sint Bonifatius
Haaksbergen
Gesloten
De Klim-Op
groep 3 t/m 8
Haaren
Open
OBS de Werkschuit
Voor groep 3 t/m 8
Haarlem
Reservelijst
OBS de Wilgenhoek
Wilgenhoek - voor groep 3 t/m 8
Haarlem
Reservelijst
OBS de Werkschuit
voor groep 3 t/m 8
Haarlem
Open
De Koningin Emmaschool
voor groep 3 t/m 8
Haarlem
Open
De Glundering
groepen 4 t/m 8
Haelen
Open
Het Palet
groep 3 t/m 8
Hapert
Reservelijst
Het Palet
groep 3 t/m 8 (tweede groep)
Hapert
Reservelijst
Beatrixschool
Beatrixschool groep 3 t/m 8
Harfsen
Open
De Toermalijn
De Toermalijn
Hasselt
Reservelijst
OBS Atalanta
voor groep 3 t/m 8
Heerhugowaard
Open
De Vlindertuin
Voor groep 3 t/m 8
Heerhugowaard
Open
De Tovercirkel
groepen 3 t/m 8
Heerlen
Open
Windekind
groepen 3 t/m 8
Heerlen
Gesloten
St. Gerardus Majella
groepen 4 t/m 8
Heerlen
Reservelijst
De Bolderik
groep 3 t/m 8
Heeswijk-Dinther
Reservelijst
De Parel
groep 3 t/m 8
Heeze
Open
Trumakkers
groep 3 t/m 8
Heeze
Open
Merlebos
groep 3 t/m 8
Heeze
Open
Museumpark Orientalis
Zomerkamp Museumpark Orientalis - week 30
Heilig Landstichting
Open
Museumpark Orientalis
Zomerkamp Museumpark Orientalis - week 33
Heilig Landstichting
Open
Dierdonk
groep 1 t/m 3
Helmond
Open
Dierdonk
groep 4 t/m 8
Helmond
Reservelijst
De Lindt
groep 3 t/m 8
Helmond
Open
Esrein
Esrein
Hengelo
Open
De Berensprong
groepen 3 t/m 8
Herkenbosch
Open
Heilig Hartschool
Groep 3 t/m 8
Hernen
Open
Hubertusschool
groepen 3 t/m 8
Herten
Open
De Stapsteen
groepen 3 t/m 8
Herten
Gesloten
Montessorischool Floriande
voor groep 3 t/m 8
Hoofddorp
Reservelijst
ICBS De Caleidoscoop
ICBS De Caleidoscoop; groep 3 t/m 8
Hoofddorp
Open
De Klimop
De Klimop - voor groep 3 t/m 8
Hoofddorp
Open
De Akkerwinde
groep 3 t/m 8
Hooge Mierde
Open
Horizon
gr 3 t/m 8
Hoogland
Open
Sint Josephschool
gr 3 t/m 8 15:45-16:45
Hooglanderveen
Reservelijst
De Klipper
voor groep 3 t/m 8
Hoorn
Open
Mussenberg
groepen 3 t/m 8
Horn
Open
Schoolhuys
gr 3 t/m 8
Houten
Open
Wereldwijs
gr 3 t/m 8
Houten
Open
PCBS de Ark
voor groep 3 t/m 8
Huizen
Open
Wereldboom
Groep 3 t/m 8
Hulst
Open
De Regenboog
De Regenboog
Ingen
Open
Joppeschool
Groep 1 t/m 4
Joppe
Open
De Vaert
groep 3 t/m 8 groep 1
Kaatsheuvel
Open
De Berk
groep 3 t/m 8
Kaatsheuvel
Open
De Vaert
groep 3 t/m 8 groep 2
Kaatsheuvel
Reservelijst
De Spoorzoeker
Groepen 1 t/m 3
Kerkrade
Open
De Spoorzoeker
groepen 4 t/m 8
Kerkrade
Reservelijst
De Doorkijk
groepen 3 t/m 8
Kerkrade
Gesloten
De Diabolo
groepen 3 t/m 8
Kerkrade
Open
Bleijerheide
groepen 3 t/m 8
Kerkrade
Open
De Blokkenberg
Groepen 1 t/m 3
Kerkrade
Gesloten
Ummer Clumme
groepen 3 t/m 8
Klimmen
Open
Kloetingseschool
Groep 3 t/m 8
Kloetinge
Open
De Watermolen
Watermolen - voor groep 3 t/m 8
Koog aan de Zaan
Open
MeerWaarde
Groep 1 t/m 3
Koudekerk aan den Rijn
Gesloten
MeerWaarde
Groep 4 t/m 8
Koudekerk aan den Rijn
Open
Zevensprong
Groep 3 t/m 8
Krabbendijke
Open
De Zonneberg
groep 3 t/m 8
Kruisland
Reservelijst
De Schatgraver
groepen 1 t/m 3
Landgraaf
Open
De Schatgraver
groepen 4 t/m 8
Landgraaf
Reservelijst
OBS Harlekijn
groepen 4 t/m 8
Landgraaf
Reservelijst
OBS Harlekijn
Groepen 1 t/m 3
Landgraaf
Open
De Wegwijzer
Groepen 3 t/m 8
Landgraaf
Open
De Triangel
groep 3 t/m 8
Leende
Reservelijst
IKC Johan Willem Friso
IKC Johan Willem Friso
Leeuwarden
Open
De Tjotter
gr 3 t/m 8
Lelystad
Open
Het Talent
Groep 1 t/m 3
Lent
Open
Scouting Lent
Zomerkamp Scouting Lent
Lent
Open
De Groene Belevenis
Zomerkamp 15-7 t/m 17-7
Leusden
Open
De Sterappel
De Sterappel groep 3 t/m 8
Lienden
Open
't Rendal
groep 3 t/m 8
Lierop
Open
De Sprankel
groep 3 t/m 8
Lieshout
Open
De Lemborgh
Groepen 1 t/m 3
Limbricht
Open
De Lemborgh
groepen 4 t/m 8
Limbricht
Open
Graaf Floris
gr 3 t/m 8
Loenen aan de Vecht
Reservelijst
De Triangel
De Triangel groep 3 t/m 8
Lunteren
Open
De Schutse
Groep 3 t/m 8
Maasland
Open
Kindcentrum ZieZo!
groepen 3 t/m 8
Maastricht
Open
Vlinderboom
groepen 4 t/m 8
Maastricht
Gesloten
Vlinderboom
groepen 1 t/m 3
Maastricht
Reservelijst
Anne Frank
groepen 4 t/m 8
Maastricht
Open
Anne Frank
groepen 1 t/m 3
Maastricht
Open
Petrus en Paulus
groepen 3 t/m 8
Maastricht
Reservelijst
De Spiegel
groepen 3 t/m 8
Maastricht
Open
Kindcentrum Belfort
groepen 3 t/m 8
Maastricht
Open
Bernard Lievegoedschool
groepen 3 t/m 8
Maastricht
Open
St Pieter
Groepen 1 t/m 3
Maastricht
Gesloten
St Pieter
groepen 4 t/m 8
Maastricht
Gesloten
Montessorischool Maastricht
Groepen 1 t/m 3
Maastricht
Gesloten
Montessorischool Maastricht
groepen 4 t/m 8
Maastricht
Gesloten
groepen 3 t/m 8
groepen 3 t/m 8
Maastricht
Reservelijst
Scharn
Groepen 3 t/m 8
Maastricht
Gesloten
De Lage Weide
groep 3 t/m 8
Made
Reservelijst
De Lage Weide
groep 1 t/m 2
Made
Reservelijst
De Zwaluw
De Zwaluw Groep 4 (2de)
Markelo
Reservelijst
De Welp
De Welp groep 4 (2de)
Markelo
Reservelijst
De Welp
De Welp Groep 5 t/m 7 (3de)
Markelo
Reservelijst
De Zwaluw
De Zwaluw Groep 5 t/m 7 (3de)
Markelo
Reservelijst
De Achtbaan
groepen 4 t/m 8
Melick
Reservelijst
De Achtbaan
groepen 1 t/m 3
Melick
Reservelijst
Groepen 3 t/m 8
groepen 3 t/m 8
Merkelbeek
Open
De Den
groepen 3 t/m 8
Mheer
Open
Kazan de Wolf
Zomerkamp Middelburg
Middelburg
Open
De Kastanjelaar
groep 3 t/m 8
Milheeze
Open
De Grote Lier
groep 3 t/m 8
Molenhoek
Open
OBS de Fuut
voor groep 3 t/m 8
Monnickendam
Open
de Maaskei
groep 3 t/m 8 groep 1
Mook
Reservelijst
de Maaskei
groep 3 t/m 8 groep 2
Mook
Reservelijst
Ondersteboven
Groep 3 t/m 8
Moorveld
Open
Jozefschool Muiden
Jozefschool Muiden - voor groep 3 t/m 8
Muiden
Open
Munstergeleen
groepen 3 t/m 8
Munstergeleen
Open
Minister Calsschool - Locatie Fortlanden
Locatie Fortlanden - voor groep 3 t/m 8
Naarden
Reservelijst
Minister Calsschool - Locatie Naardermeer
Locatie Naardermeer voor groep 3 t/m 8
Naarden
Reservelijst
Rehobothschool Naarden
Rehobothschool Naarden - voor groep 3 t/m 8
Naarden
Open
De Jozefschool
voor groep 3 t/m 8
Nederhorst den Berg
Open
De Kerneel
groepen 1 t/m 3
Nederweert
Open
De Hofmaat
De Hofmaat groep 3 t/m 8
Neede
Open
RKBS 't Venne
Voor groep 3 t/m 8
Nieuw-Vennep
Open
Het Palet
Het Palet - voor groep 3 t/m 8
Nieuw-Vennep
Open
Opmaat
voor groep 3 t/m 8
Nieuw-Vennep
Open
De Terp
Groep 3 t/m 8
Nieuwerkerk aan den IJssel
Open
De Dassenburcht
groep 3 t/m 8
Nuenen
Open
OBS De Kelderswerf
OBS De Kelderswerf; groep 3 t/m 8
Obdam
Open
De Caegh
De Caegh - voor groep 3 t/m 8
Obdam
Open
Het Telraam
groep 3 t/m 8
Oeffelt
Reservelijst
Het Telraam
groep 3 t/m 8 groep 2
Oeffelt
Reservelijst
De Sprong
groepen 3 t/m 8
Oirsbeek
Reservelijst
De Korenbloem
groep 3 t/m 8
Oirschot
Reservelijst
De Linde
groep 3 t/m 8
Oirschot
Open
De Groene Parel
groep 3 t/m 8 groep 1
Oisterwijk
Reservelijst
Sint Bernardus
Sint Bernardus
Oldemarkt
Open
De Ark
De Ark Oldemarkt
Oldemarkt
Open
Parelburcht
Groep 3 t/m 8
Oost-Souburg
Open
De Pionier
groep 3 t/m 8 (dubbele groep)
Oosterhout
Open
Elzeneind
groep 3 t/m 8
Oss
Reservelijst
Hertogin Johanna Locatie V
groep 3 t/m 8
Oss
Open
Polderhof
groep 3 t/m 8
Oss
Open
De Aventurijn
groep 3 t/m 8
Oss
Reservelijst
Eben Haezer
Eben Haezer
ossenzijl
Open
Josephschool
Groep 1 en 2
Pijnacker
Open
Josephschool
Groep 3 t/m 8
Pijnacker
Open
De Ackerweide
Groep 3 t/m 8 (juni/juli)
Pijnacker
Open
Draaiende Wieken
groepen 3 t/m 8
Posterholt
Gesloten
De Toermalijn
voor groep 3 t/m 8
Purmerend
Reservelijst
Petrus Canisius
groepen 3 t/m 8
Puth
Open
De Kreek'l
groep 3 t/m 8
Reek
Open
De Leilinde
groep 3 t/m 8
Reusel
Reservelijst
Nicolaas Beets
Groep 1 en 2
Rijswijk
Open
Nicolaas Beets
Groep 3 t/m 8 (juni/juli)
Rijswijk
Open
Vrije School Christophorus
groepen 3 t/m 8
roermond
Open
Basisschool Leeve
groepen 3 t/m 8
Roermond
Open
Wingerd
groep 1 t/m 3
Roosendaal
Open
Wingerd
groep 4 t/m 8
Roosendaal
Reservelijst
De Klaverweide
groep 3 t/m 8
Roosendaal
Reservelijst
De Heiberg
groep 3 t/m 8
Roosendaal
Open
De Kroevendonk
De Kroevendonk
Roosendaal
Open
De Heiberg
groep 3 t/m 8
Roosendaal
Open
Lavoor loc Heulberg
groep 3 t/m 8
Roosendaal
Open
EC Sparrenbos
groep 3 t/m 8
Rosmalen
Reservelijst
Het Spectrum
Groep 3 t/m 8 (april/mei)
Rotterdam
Open
Park16Hoven loc. Maasdamweg
Groep 7 en 8
Rotterdam
Open
Park16Hoven loc. Tinbergenlaan
Groep 1 en 2
Rotterdam
Gesloten
Park16Hoven loc. Tinbergenlaan
Groep 3 en 4
Rotterdam
Gesloten
Park16Hoven loc. Woensdrechtstraat
Groep 5 en 6 (april/mei)
Rotterdam
Gesloten
Het Spectrum
Groep 3 t/m 8 (juni/juli)
Rotterdam
Open
Het Spectrum
Groep 1 en 2 (juni/juli)
Rotterdam
Open
Park16Hoven loc. Woensdrechtstraat
Groep 5 en 6 (juni/juli)
Rotterdam
Open
Scouting Hillegersberg
Zomerkamp Scouting Hillegersberg week 29
Rotterdam
Open
Mad Science Spaanse Polder
Zomerkamp Innsbruckweg week 29
Rotterdam
Open
Mad Science Spaanse Polder
Zomerkamp Innsbruckweg week 30
Rotterdam
Open
Mad Science Spaanse Polder
Zomerkamp Innsbruckweg week 31
Rotterdam
Open
Scouting Hillegersberg
Zomerkamp Scouting Hillegersberg week 32
Rotterdam
Open
Mad Science Spaanse Polder
Zomerkamp Innsbruckweg week 32
Rotterdam
Open
Scouting Hillegersberg
Zomerkamp Scouting Hillegersberg week 33
Rotterdam
Open
Mad Science Spaanse Polder
Zomerkamp Innsbruckweg week 33
Rotterdam
Open
Scouting Hillegersberg
Zomerkamp Scouting Hillegersberg week 34
Rotterdam
Open
Mad Science Spaanse Polder
Zomerkamp Innsbruckweg week 34
Rotterdam
Open
Martinus
groep 3 t/m 8
Rucphen
Open
Willibrordus
Willibrordus groep 3 t/m 8
Ruurlo
Open
De Beemd
groep 3 t/m 8
Schijndel
Open
t Kirkeveldsje
groepen 3 t/m 6
Schimmert
Reservelijst
Heilig Hart
groepen 3 t/m 8
Sibbe
Open
Meridiaan
groepen 4 t/m 8
Simpelveld
Open
Meridiaan
groepen 1 t/m 3
Simpelveld
Reservelijst
Oda
groep 3 t/m 8
Sint Oedenrode
Open
Aan de Meule
groepen 3 t/m 8
Sittard
Open
Lyenbroek
groepen 3 t/m 8
Sittard
Reservelijst
De Vlieger
groepen 3 t/m 8
Sittard
Open
Kinderboederij Veenweide
Zomerkamp 19-8 t/m 21-8
Soest
Open
De Stokland
groep 3 t/m 8
Son en Breugel
Open
Eigen-Wijs
groepen 3 t/m 8
Spaubeek
Open
Vinkenbos
groep 3 t/m 8
Sprundel
Open
Maria Goretti
groepen 3 t/m 8
St. Joost
Gesloten
Roald Dahl
groep 3 t/m 8
St. Michielsgestel
Reservelijst
Maaspalel
groepen 3 t/m 8
Stevensweert
Open
groepen 3 t/m 8
groepen 3 t/m 8
Steyl
Gesloten
De Octopus
groep 4 t/m 8
Swalmen
Reservelijst
De Octopus
Groep 1 t/m 3
Swalmen
Gesloten
ST. Jozef
Groepen 4 t/m 8
Tegelen
Reservelijst
MHC olympia
Zomerkamp Terneuzen
Terneuzen
Open
Zinder Tiel
Zomerkamp Zinder Tiel
Tiel
Open
De Vuurvogel
groep 3 t/m 8
Tilburg
Open
De Borne
groep 1 t/m 3
Tilburg
Open
De Borne
groep 4 t/m 8
Tilburg
Reservelijst
De Bibit
De Bibit
Tilburg
Reservelijst
De Wegwijzer
groep 3 t/m 8
Tilburg
Open
De Boemerang
groep 3 t/m 8
Tilburg
Open
SBO Westerwel
groep 3 t/m 8
Tilburg
Open
Jan Ligthartschool Rendierhof
groep 4 t/m 8
Tilburg
Open
Jan Ligthartschool Rendierhof
groep 1 t/m 3
Tilburg
Open
Bergop
groepen 3 t/m 8
Ubachsberg
Open
De Kwikstaart
voor groep 5 t/m 8
Uithoorn
Open
De Kwikstaart
Kwikstaart - voor de groepen 3 en 4
Uithoorn
Open
De Klokkebei
groep 3 t/m 8
Ulvenhout
Reservelijst
Rosmolen
groep 3 t/m 8
Ulvenhout
Open
Wijkspeeltuin de Albatros
Meikamp
Utrecht
Open
Sint Dominicusschool
gr 3 t/m 8
Utrecht
Open
Gertrudisschool
gr 5 t/m 8
Utrecht
Open
Gertrudisschool
gr 3&4
Utrecht
Open
Wijkspeeltuin de Albatros
Zomerkamp 12-8 t/m 14-8
Utrecht
Open
De Kleine Wereld
groepen 3 t/m 8
Vaals
Open
't Mozaiek
't Mozaiek groep 3 t/m 8
Vaassen
Open
Valkenburg
groepen 3 t/m 8
Valkenburg
Open
't Bukske
`T Bukske 16-7-2024 t/m 18-7-2024
Valkenburg
Open
't Bukske
`T Bukske 30-7-2024 t/m 1-8-2024
Valkenburg
Open
De Ark
groep 3 t/m 8
Veghel
Gesloten
De Startbaan
groepen 3 t/m 8
Velden
Open
De Heiacker
groep 3 t/m 8
Veldhoven
Reservelijst
De Rank
groep 3 t/m 8
Veldhoven
Reservelijst
Sint Jan Baptist
groep 3 t/m 8
Veldhoven
Open
De Hoeksteen en de Westbroek
Hoeksteen en Westbroek - voor groep 3 t/m 8
Velserbroek
Open
St. Martinus
groepen 3 t/m 8
Venlo
Open
IKC Ambacht
Groep 3 t/m 8
Vlaardingen
Gesloten
De Vijfhoeven
groep 4 t/m 8
Vlijmen
Reservelijst
De Wilgen
groep 1 t/m 3
Vlijmen
Reservelijst
De Wilgen
groep 4 t/m 8
Vlijmen
Gesloten
De Vijfhoeven
groep 1 t/m 3
Vlijmen
Reservelijst
De Wilgen
groep 1 t/m 3
Vlijmen
Reservelijst
Essesteijn
Groep 1 en 2 (april/mei)
Voorburg
Gesloten
Essesteijn
Groep 3 t/m 8 (april/mei)
Voorburg
Gesloten
Essesteijn
Groep 1 en 2 (juni/juli)
Voorburg
Open
Essesteijn
Groep 3 t/m 8 (juni/juli)
Voorburg
Open
De Koningslinde
groep 4 t/m 8
Vught
Open
De Koningslinde
groep 1 t/m 3
Vught
Open
Christoffelschool
groep 3 t/m 8
Waalre
Reservelijst
De Meent
groep 4 t/m 8
Waalre
Open
De Meent
groep 1 t/m 3
Waalre
Open
Meerdijk
groep 3 t/m 8 groep 1
Waalwijk
Reservelijst
Meerdijk
groep 3 t/m 8 groep 2
Waalwijk
Reservelijst
De Laak
De Laak groep 3 t/m 8
Wamel
Open
Kindcentrum de Hoge Ven
Kindcentrum de Hoge Ven - voor groep 3 t/m 8
Warmenhuizen
Open
De Kyckert
Groep 3 t/m 8
Wateringen
Open
Driehoven/oda/uitkijktoren
groepen 3 t/m 8
Weert
Reservelijst
Montessorischool - Weert
groepen 4 t/m 8
Weert
Reservelijst
Montessorischool - Weert
Groepen 1 t/m 3
Weert
Gesloten
Kors Breijerschool
voor groep 3 t/m 8
Weesp
Open
sint medardus
Groep 3 t/m 8
Wessem
Open
Het Laar
Het Laar
Wierden
Open
De Kluinveen
De Kluinveen
Wierden
Open
OBS Wijdewormer
voor groep 3 t/m 8
Wijdewormer
Elders
CBS De Hoeksteen
groep 3 t/m 8
Wijk en Aalburg
Open
Op de Tien Bunder
groepen 3 t/m 8
Wijlre
Open
St. Stefanus
groepen 3 t/m 8
Wijnandsrade
Open
De Eendragt
voor groep 3 t/m 8. Vol!
Wormer
Elders
OBS de Zoeker
voor groep 3 t/m 8 - Geannuleerd
Zaandijk
Gesloten
Bisonstal
Zomerkamp 15-7 t/m 17-7
Zeist
Open
Scouting Rambonet
Zomerkamp 19-8 t/m 21-8
Zeist
Open
ds. Van Lingenschool
ds. Van Lingenschool groep 3 t/m 8
Zetten
Open
De Neerhof
groep 3 t/m 8
Zevenbergen
Reservelijst
De Arenberg
groep 3 t/m 8
Zevenbergen
Reservelijst
De Toren
groep 3 t/m 8
Zevenbergen
Elders
De Boemerang
De Boemerang
Zevenbergen
Open
De Regenboog
groep 3 t/m 8
Zevenbergen
Reservelijst
Theo Thijssen
Groep 3 t/m 8
Zierikzee
Open
De Buut
Groep 3 t/m 8
Zoetermeer
Open
De Tjalk
Groep 1 en 2
Zoetermeer
Open
De Saffier
Groep 3 t/m 8
Zoetermeer
Gesloten
Noordeinde
Groep 1 en 2
Zoetermeer
Open
de Bloeiende Perelaar
voor groep 3 t/m 8. Bijna vol!
Zuidoostbeemster
Open
De Heidevlinder
De Heidevlinder
Zuidwolde
Open
De Wegwijzer loc. Hoofdland
Groep 1 t/m 3
Zwijndrecht
Open
De Wingerd
De Wingerd
Zwolle
Open
De Ark
De Ark Zwolle 1ste groep
Zwolle
Open
OBS De Markesteen
OBS De Markesteen
Zwolle
Gesloten
De Ark
De Ark Zwolle 2de groep
Zwolle
Open
Koningin Emma
Koningin Emma
Zwolle
Open
KBS Het Atelier
KBS Het Atelier
Zwolle
Open
CBS De Kopakker
CBS De Kopakker Groep 3 t/m 8
Zwolle
Open
Park de Stadshoeve Zwolle
Park de Stadshoeve
Zwolle
Open
Park de Stadshoeve Zwolle
Park de Stadshoeve
Zwolle
Open